Jaunajā mūzikas klubā "Pilsētas vārti" varēs baudīt akustisko mūziku 4

Piektdien Liepājā dienasgaismu ieraudzīs jauns izklaides klubs "Pilsētas vārti" – ideja, kas radusies pavisam spontāni, Fēliksa Ķiģeļa grupai naktī braucot mājās no kāda koncerta. Kluba saimnieks, grupas bundzinieks Uldis Knapšis ir pārliecināts, ka viņa lolojumam Liepājā būs vieta.

"Visas mēbeles jau ir sataisītas, principā lielie darbi ir paveikti, vēl palikusi organizatoriskā puse. Jāpabeidz gan bāram iekša, pāris galdi vēl jāuzrauj, grīda jānokrāso, garderobe, griesti jāpabeidz, gaismas kaste jāuztaisa," Uldis, uzskaitot vēl darāmos darbus, secina, ka to vēl ir gana daudz.

Sākotnēji klubu bija plānots vērt vaļā sestdienā, 14. aprīlī, taču izrādījies, ka tad ir aizņemti Ulda kolēģi, tāpēc atvēršanas svētki pārcelti uz piektdienu, 13. aprīli. Nebaida piektdiena un 13. datums? Nemaz, saka Uldis. 13. datums viņam esot pat veiksmes skaitlis.

“"Fēlikss uztaisīja šo joku, ielika "Tviterī", ka uz četrpadsmito viss būs vaļā. Esmu spiests, divas dienas atpakaļ tikai alkohola licenci dabūju. Viņš man tagad uztaisīja termiņu," pirms svētkiem smejas Uldis. Fēlikss par klubu "Tviterī" iečivināja martā.

Jaunā kluba mērķauditorija būs trīsdesmitgadnieki un vecāki. Skanēs akustiskā mūzika.

Vairāk par Uldi Knapši un viņa jauno klubu lasiet "Kursas Laika" 11. aprīļa numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sunshine

Ja Tu apceļosi pasauli, Tu redzēsi, ka viisur tā ir, ne tikai šeit. Tas nav atkarīgs no valsts, bet no pašiem cilvēkiem. ne jau visiem vajadzīgs tikai nodzerties, atkarīgs no cilvēka redzes loka un interesēm ;)
Prieks, ka rodas jaunas vietas, kur iegriezties, sevišķi šāda tipa.. Brīžiem tā vien gribas aiziet uz tādu vietu šeit, bet nu nebija, līdz šim! :)
Veiksmi!

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 10:53

kaprālis

Jā, šitais viss rullē, valstī kurā cilvēki no nekā darīt nodzeras, atvērt vēl vienu izklaides vietu :D priekā, nodzeram valsti :D

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 10:40

mazā anna

Nu vai tad akustiskā mūzika patīk tikai trīsdesmitgadniekiem un vecākiem? Varbūt arī divdesmitgadniekiem patīk...

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 10:23

Kultūra