Jau sestdien notiks "Līvu" 40 gadu jubilejas svinības

Jau sestdien, visi ceļi vedīs uz Liepāju - koncertdārzā “Pūt, vējiņi” notiks  grupas “Līvi” 40 gadu jubilejas svinības “LĪVIfest 2”.
 
Svinības sāksies pulksten 12 ar koncertprogrammu “Līvu dziesmu svētki”, kad uz leģendārās “Pūt, vējiņi” skatuves grupas “Līvi” dziesmas izdziedās Liepājas pilsētas un novada kori, diriģenta Jēkaba Ozoliņa virsvadībā. Koncertā piedalīsies  solisti Guntis Veits, Edgars Silacērps, Andris Ērglis, Elviss Grodums, Ivo Fomins, Ieva Dreimane, Sondra Krauze, Jānis Buķelis, Kristaps Čimbars, Noris un Emīls Dreiblats, informē "LĪVIfest 2" menedžeris Roberts Streičs.

Pulksten 15 notiks jauno grupu un izpildītāju “Līvu”  dziesmu skate.  Jaunie mūziķi koncerta apmeklētājus un konkursa žūriju iepazīstinās ar savu daiļradi, kā arī izpildīs kādu no grupas “Līvi” dziesmām – savā versijā.

Pulksten 19 sāksies galvenie muzikāli notikumi - rokkoncerts. Tikai Liepājā iespējamo kopā būšanas un rokmūzikas sajūtu apmeklētājiem dāvās Liepājas ģitāristu lielansamblis, “Willow Farm”, “Credo”, Ivo Fomins un grupa,  Liepājas brāļi un grupa “LĪVI & Buks”. 

Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā. www.bilesuparadize.lv

Pievieno komentāru

Kultūra