Jau piektdien Lietuvā sāksies vērienīgais festivāls "Kilkim Žaibu 2012"

Jau piektdien Lietuvas ciematiņā Varniai sāksies Baltijas lielākais folka un metāla festivāls "Kilkim Žaibu 2012", kam šogad būs īpaša jubileja - festivāls notiks jau 13. reizi.

Festivāls notiks no piektdienas līdz svētdienai Varniai ciematā, skaistā Lūkstu ezera krastā, piedāvājot apmeklētājiem izmeklētu smagā metāla mūziku visām gaumēm, Baltijas folkloras kopas, seno cīņu klubu paraugdemonstrējumus, fiziskas aktivitātes (futbols, basketbols, volejbols, laivu un katamaranu īre), gardu lietuviešu alu (būs jauna šķirne), iespēju jāt uz zirgiem, ugunskurus un dziesmas līdz rītam draudzīgā atmosfērā, vēstīts festivāla mājaslapā.

Vairāk par festivālu var uzzināt tā mājaslapā.

Festivāla programma

22. jūnijs Piektdiena

15.00 Festivāla atklāšana

Lielā skatuve:
15.40 – 16.20 PEKLA – Lietuva
17.00 – 17.50 LITVINTROLL – Baltkrievija
18.40 – 19.30 ZNICH – Baltkrievija
20.20 – 21.20 ŽALVARINIS – Lietuva
22.10 – 23.10 AULI – Latvija
24.00 – 01.20 METSATÖLL – Igaunija

WOLFCHANT (Vācija) - diemžēl viņu koncerts piektdienas vakarā nenotiks. Tas ir saistībā ar neseno autoavāriju pirms 2 dienām, kurā cieta grupas bundzinieks un ģitārists, kuri tagad atrodas hospitālī ar smagām traumām. Novēlēsim viņiem drīzu izveseļošanos!

Ozola skatuve un vecais laukums:

Senie amatnieki: kalēji, Baltijas rotkaļi, sudraba liešana, dzintara apstrāde un citi.
Dalībnieki: Pajauta, Stebulė, Dvargantis un individuālie amatnieki no Lietuvas un Latvijas.
Viduslaiku kaujas demonstrēs Kovarnis, Jotva, Ugunzīme, Varingis un individuālie cīnītāji no Lietuvas un Latvijas.

15.00 – Pērkona uguns iedegšana
15.00 – 15.40 Ratainyčia – Lietuva
16.20 – 17.00 Obelija – Lietuva
17.00 – 18.00 Senā programma: spēles, dziesmas, sagatavošanās Saulgriežiem
18.00 – 19.00 Uguns Aplis – seno kauju kvalifikācijas sākums
19.30 – 20.20 UGNIAVIJAS – Lietuva
21.20 – 22.10 OBSCURUS ORBIS – Latvija
23.10 – 00.10 Senā programma
01.30 – 02.30 VAIGUVA – Lietuva
02.30 – 04.00 Senā programma: dziesmas un dejas pie ugunskura, puišu un meiteņu dziedāšanas konkurss, alus sacensības.


23. jūnijs Sestdiena

Lielā skatuve:
12.00 – 12.40 URSKUMUG – Latvija
13.00 – 14.00 CHRIST AGONY – Polija
14.30 – 15.30 KRODA – Ukraina
16.00 – 17.00 GOSPEL OF THE HORNS – Austrālija
17.30 – 18.30 HELHEIM – Norvēģija
19.00 – 20.00 ARKONA – Krievija
20.00 – 20.30 Antīko motociklu saiets
20.30 – 21.30 KATEDRA LEAD DUET – Lietuva
22.20 – 23.20 TAAKE – Norvēģija
00.10 – 01.30 MELECHESH – Nīderlande


Ozola skatuve un vecais laukums:
12.00 – 21.00 Seno amatu mākslu demonstrācijas
13.00 – 15.00 Skatītājiem: Vikingu futbols un citi
14.00 – 14.50 SEN SVAJA – Lietuva
15.30 – 16.00 Zirgu paraugdemonstrējumi
17.00 – 17.40 KOVARNIS – Lietuva
18.00 – 19.00 Uguns Aplis – seno kauju fināls, cīņa par simbolisko galveno balvu – Pērkona āmuru
21.30 – 22.20 RAROG – Krievija
23.20 – 00.10 TRIMONIUM – Vācija
01.30 – 04.00 Folk and metāla mūzika


24. jūnijs Svētdiena

Ozola skatuve un vecais laukums:
11.00 – 11.40 CRYPTS OF DESPAIR – Lietuva
12.00 – 12.40 JUODAVARNIS – Lietuva
13.00 – 13.40 MANDRAGORA – Lietuva
14.00 – 14.50 AGONIJA – Lietuva
15.00 – Festivāla noslēgums, Pērkona uguns nodzēšana

Papildus izklaides un pakalpojumu iespējas festivāla laikā

Ekskursija uz vietējiem pilskalniem 23. jūnijā sestdien pl. 10.00. Tā notiks ar saviem individuālajiem transporta līdzekļiem. Reģistrācija un jautājumi festivāla informācijas punktā.

Pievieno komentāru

Kultūra