Jau nākamnedēļ notiks vērienīgais smagās mūzikas festivāls "Kilkim Žaibu 2017"

Smagās mūzikas un seno tradīciju cienītāji nākamnedēļ, no 29. jūnija, līdz 1. jūlijam, tiek gaidīti Varņu ciematā Lietuvā, lai skaistā Lūksta ezera krastos 18. reizi pieveiktu Austrumeiropā lielāko festivālu “Kilkim Žaibu”.

Šogad "Kilkim Žaibu" galvenais viesis būs black metal superzvaigzne Abbath, kas labāk zināms kā "Immortal" vokālists un līderis (no 1991-2015), kura droši vien ir pasaules populārākā black metal grupa, informē festivāla organizatori.

Festivālā skanēs izmeklēta smagā metāla mūzika visām gaumēm, muzicēs un uzstāsies daudzas Baltijas folkloras kopas, notiks seno cīņu klubu paraugdemonstrējumi, tirgosies daudzi seno amatu lietpratēji. Būs daudz vietas fiziskajām aktivitātēm (futbols, basketbols, volejbols, iespējama laivu un katamarānu īre), izslāpušie slāpes varēs veldzēt ar gardu lietuviešu alus no firmas „Dundulis”. Tiks kurināti daudz ugunskuri un skanēs dziesmas līdz rītam draudzīgā atmosfērā.

Dzīvošana notiek telšu pilsētiņā klusajā zonā, vietējā pilsētā ir viesnīca un veikali, būs pieejama apsargājama auto stāvvieta. Ieeja festivālā darbosies diennakts režīmā, kempingā būs apgaismojums un iespējas izīrēt teltis un visu kas vajadzīgs komfortablai atpūtai, bāri un ēdināšana darbosies 24 stundas diennaktī.

Biļetes šobrīd uz visām trim dienām maksā 40 eiro www.ticketshop.lv vietnē. Ģimenes biļetes cena ir  70 eiro (divi pieaugušie un visi bērni). Bērniem līdz 12 gadiem ieeja - brīva (ieeja tikai pieaugušā pavadībā).

Festivāla dalībnieki
ABBATH - Norway, Black Metal
MGŁA – Poland, Black Metal
ARCHGOAT - Finland, Death Black Metal
MÅNEGARM – Sweden, Viking Black Metal
HARAKIRI FOR THE SKY - Austria, Black Metal Post Rock
GRIMNER - Sweden, Folk Viking Metal
VALKYRJA – Sweden, Black Metal
BOSSK – England, Atmospheric Post Sludge Metal
KHEPRA - Turkey, Symphonic Death Metal
LOITS - Estonia, Flak'n'Roll
1914 - Ukraine, Blackened Death Doom Metal
AU-DESSUS – Lithuania, Post Black Metal
PULSE OF NEBULAE - Latvia, Progressive Death Metal
EXTRAVAGANZA - Lithuania, Depressive Post Black Metal
ROMOWE RIKOITO - Prussia, Dark Neo Folk
SHAMAN JUNGLE - Belarus, Ethno Trance
DELVE - Latvia, Archaic Folk
JOTVOS SŪNŪS - Lithuania, Ancient Baltic warriors reenactment society
PILOTS - Lithuania, Historical club

20170621-2350-18620598-10156072019757814

Pievieno komentāru

Kultūra