Jānis Skutelis un Karaliskais Improvizācijas teātris atgriežas Liepājā

23. aprīlī pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē viesosies Karaliskais Improvizācijas teātris (KIT) Latvijā populārā komiķa Jāņa Skuteļa vadībā. Improvizatori sola aizrautīgi pavadītu vakaru un ne mazums smieklīgu pārsteigumu, Liepājas Olimpiskais centrs Kultūras projektu vadītājs Aigars Kārkliņš.

Jānis Skutelis, KIT dibinātājs, vadītājs un pieredzējušais improvizators stāsta, ka “Improvizācijā ir ap simt dažādu improvizēšanas formu: mēs stāstām stāstus. Tie sanāk smieklīgi nevis tāpēc, ka mēs jokotos, vai mēs esam nenormāli asprātīgi, bet tāpēc, ka tie rodas šeit, uz vietas. Un tā ir taisnība, ka improvizācijas pasaulē jaukākais ir tas, ka skatītājs piedalās stāsta tapšanā.”

Izrādes programma - nemainīgi improvizēta, nekaitīgi vitalizējoša un nevainīgi ieturēta komēdijas žanrā. KIT piedāvā dažādus improvizācijas formātus: īsās formas, garās formas, muzikālās formas, tematiskās formas un, iespējams, pat arī netaktiskās. Kam mums tas? Lai jautrāk jums un mums, protams!

Izrādē valda skatītājs, kura klātbūtne vislielākajā mērā nosaka izrādes saturu, virzību un noskaņojumu, smiešanās ir labais tonis un humors - zelta vērtē.

KIT darbojas jau astoto sezonu. Improvizācijas izrādes žanriski ir komēdijas un notikuma veidotāji ir domājuši par to, lai jūs saņemtu kvalitatīvu izklaidi.  Izrādē piedalās Karaliskā improvizācijas teātra improvizatori: Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Ēriks Palkavnieks; Muzikālais noformējums - Valters Osis

Biļetes uz izrādi iepriekšpārdošanā “Biļešu serviss” kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Pievieno komentāru

Kultūra