Jāņa Čakstes laukuma kultūras programmu šovasar noslēgs vokālā grupa "Latvian Voices"

12. augustā pulksten 21 J. Čakstes laukuma vasaras mēnešu bezmaksas kultūras programmu noslēgs vokālā grupa “Latvian voices” ar koncertprogrammu “Pāri robežām”.

Koncerta nosaukums “Pāri robežām” pauž vokālās grupas iecerēto izaicinājumu paplašināt repertuāra stilistiskās, ģeogrāfiskās un tehniskās robežas. No latviešu tautasdziesmas, ko vokālā grupa izjūt kā savu aicinājumu, ar jauno programmu tiks sperti soļi pretī inovatīvai popmūzikai. Koncerts būs spēle ar a capella žanra iespējām, izmantojot mutesbungas, ķermeņa perkusiju un citus interesantus muzikālos risinājumus, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Lielāko daļu koncerta veido grupas dalībnieču oriģinālmūzika svaigās un dzīvespriecīgās krāsās. Mūzika tapusi ar labi zināmajiem latviešu dzejnieku dzejoļiem - Aspazijas “Mēness starus stīgo” un Imanta Ziedoņa “Viegli”. Līdzās oriģināldziesmām tiks izpildīta arī populārās mūzikas klasika, kā piemēram, The Beatles “Strawberry Fields” un Alanis Morissette “Thank U”.

Koncertprogramma tapusi,  grupai sadarbojoties ar vairākiem mūziķiem  - komponistu un sitaminstrumentu mūziķi – Rihardu Zaļupi, diriģentu un dziedātāju – Jāni Ozolu, dziedātājām un vokālajām pedagoģēm – Anniju Zahovsku un Anniju Putniņu, kā arī komponistu un aranžētāju – Edgaru Beļicki.

Gatavojoties Latvijas 100 gadei, Liepājas Kultūras pārvalde otro gadu pēc kārtas piedāvā vasaras mēnešos Jāņa Čakstes laukumā izbaudīt bezmaksas muzikālus un latviskuma cildinošus brīvdabas koncertus.

Pievieno komentāru

Kultūra