Jāņa Čakstes laukuma kultūras programmā uzstāsies deju skola "Dzirnas"

Gatavojoties Latvijas 100 gadei, Liepājas Kultūras pārvalde otro gadu pēc kārtas piedāvā vasaras mēnešos Jāņa Čakstes laukumā izbaudīt bezmaksas muzikālus un latviskuma cildinošus brīvdabas koncertus. 15.jūlijā pulksten 21.00 uz krāšņu dejas koncertprogrammu “No gaismas līdz gaismai + kokteilītis” aicina deju skola “Dzirnas”, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Piektdienas vakarā deju skolas “Dzirnas” audzēkņi izpildīs divas deju programmas – “No gaismas līdz gaismai” un “Rock & Rullē”.

Deju koncertprogramma „No gaismas līdz gaismai” ir stāsts par visīsāko nakti gadā, kad Latvijā iedegas tūkstošiem ugunskuru un ikviens, dziedot Līgo dziesmas, baudīdams nakts burvību, rituālu spēku, dabas mistiku, zāļu smaržu, vasaras pilnbriedu un mīlas vilinājumu, sagaida pirmos saules starus.

Savukārt, deju programmā “Rock & Rullē” redzēsim un dzirdēsim gadu desmitiem izdzīvojošu rokenrola fenomenu. Vismīļākie rokenrola skaņdarbi apvienojumā ar rokenrola stilam atbilstošiem kostīmiem un krāšņu deju programmu, liks ikvienam ikviena skatītāja kājām un ķermenim dejot līdzi pašam to neapzinoties.

Abu deju programmu horeogrāfs ir deju skolas “Dzirnas” vadītājs Agris Daņiļevičs.

A. Daņiļeviča deju skolā apgūst dažādas dejas tehnikas, lai veidotu universālu dejotāju, kurš jūtas pārliecinoši dejojot hip-hop, kultūras dejas, džeza dejas, mūsdienu un modernās dejas, kā arī dejas ar breika elementiem, dejas ar klasiskajiem elementiem un spēj brīvi improvizēt. Dejotājs, izmantojot visas zināšanas kustību jomā, spēj brīvi un emocionāli paust priekšnesuma idejas, piešķirot priekšnesumam unikalitāti. Pateicoties tam, ka skola sniedz tik plašas zināšanas un prasmes kustībā, Dzirnu dejotāji ir pieprasīti visdažādākajos projektos, dramatiskā teātra izrādēs, mūziklos, reklāmās, firmu atklāšanās, šovos un operās.

Organizatori aicina sliktu laikapstākļu gadījumā doties koncertprogrammu “No gaismas līdz gaismai + kokteilītis” baudīt koncertestrādē “Pūt, vējiņi!”

J.Čakstes laukuma kultūras programmu veido Liepājas Kultūras pārvalde.

Pievieno komentāru

Kultūra