Izstāde "No mirkļiem kuri manī dzirkstī”

No 3. augusta Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apskatāma liepājnieces Andras Pelnas gleznu izstāde „No mirkļiem kuri manī dzirkstī”.

no mirkļiem  kuri manī dzirkstī
bezgala viegli uzdzirkst pirksti
tai klusumā ko izjust varu
ikreiz kad nopūzdamās skaru
to stīgu kura manī stīgo
                                                   L.Briedis

Šīs dzejas rindas, ņemot par  moto, savu izstādi Liepājas Latviešu biedrības namā atklāj Liepājas māksliniece Andra Pelna.

Liepājniekiem un tās viesiem tiek nodoti vērtēšanai tikai šajā gadā radīti darbi. Blakus eļļas gleznām skatāmi arī darbi, kas veidoti autortehnikā – apgleznotas kolāžas un veidojumi no papīra plasta. Tēmas dažādas: klusās dabas, ainavas, ziedi u.c., tehnika netradicionāla, kaut arī māksliniece ar šo tehniku strādā jau ilgus gadus. Gleznots ar eļļas krāsām tiek regulāri jau 25 gadus.

Dzimusi, augusi un skolojusies Liepājā. Pašlaik strādā par mākslinieci Liepājas Centrālajā zinātniskajā bibliotēkā. Gadu gaitā bijušas vairākas personālizstādes gan Liepājā, Rīgā, Kuldīgā un citos Latvijas rajonos. Darbi atrodas privātajās kolekcijās ASV, Kanādā, Zviedrijā, Vācijā, Krievijā un iespējams arī citās valstīs.

Šie ir radīšanas mirkļi, kas dzīvi  veido krāsaināku, radošāku un interesantāku. Darbu radīšanas mirklis ir bauda, ja tikai izdodas vēlamais.

Esiet aicināti apskatīt mākslinieces Andras Pelnas personālizstādi Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā līdz 31. augustam.

Pievieno komentāru

Kultūra