Izstāde "Motocikls 2011" noslēgusies

Visu nedēļas nogali, 1.-3.aprīlī, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notika vērienīga izstāde „Atpūta un Sports 2011”. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, kā atzina paši organizatori, izstādi apmeklēja vismaz par sešdesmit procentiem vairāk interesentu, kuri pilnīgi noteikti sajuta Latvijas 2011.gada moto sezonas sākumu. Šķiet, ka tik skaļu un rūcošu izstādi Ķīpsalas halle atcerēsies vēl ilgi!

Izstādē bija iespējams pamielot acis ar jaunākajiem un ātrākajiem rūcošajiem tehnikas izgudrojumiem, iegādāties kādu jaunu moto atribūtiku, lai jaunajā sezonā jaudīgāka un drošāka braukšana. Tāpat apmeklētāji varēja vērot prātam neaptveramus paraugdemonstrējumus, nodibināt jaunus un uzspodrināt esošos kontaktus, kā arī, protams, nofotografēties kopā ar neatkārtojamajām Superkauss meitenēm, kuras izstādes divās dienās paspēja iekarot daudzu apmeklētāju sirdis. Tādējādi ikviens izstādes apmeklētājs jaunās moto sezonas sākumu varēja izjust un jaunus iespaidus gūt sev tīkamā veidā.

„Battery Superkauss” stendā 2. un 3.aprīli notika sportistu tikšanās ar faniem, intervijas un konsultācijas jaunajiem motokrosa censoņiem, galda tenisa mači, filmēšanās un fotografēšanās, kā arī citas interesantas aktivitātes. Kopumā – lieliski pavadīts laiks un pozitīvā noskaņojumā sagaidīta moto sezonas atklāšana.

„Battery Superkauss” organizatori saka paldies visiem, kas palīdzēja stenda tapšanā un darbu organizēšanā! Vislielākais paldies tiem, kas izstādes laikā apciemoja mūsu stendu! Paldies par pozitīvajām atsauksmēm! Mēs paši šīs izstādes dienas pavadījām lieliskā noskaņojumā, un patīkami, ka lielākajai daļai pēc „Battery Superkauss” stenda apmeklējuma seju rotāja smaids.
Izstādes galerija šeit: http://www.superkauss.lv/node/10033

Nākamais lielais uznāciens 8.maijā, kad tiekamies Kandavā „Battery Superkauss” 1.posmā!
Superkauss - kurinam, kurinam!

Pievieno komentāru

Kultūra