Izstādē "Balttour" prezentē Liepājas kultūras aktivitātes

Liepājas Kultūras pārvaldes pārstāvji atgriezušies no izstādes "Balttour 2011", kur Kurzemes stenda ietvaros prezentēja pilsētas kultūras aktivitātes un citas tūristiem pievilcīgas idejas, lai aicinātu brīvo laiku pavadīt tieši Liepājā.

Izstādes "Balttour 2011" apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar kultūras un izklaides aktivitātēm Latvijas pilsētās, kā arī tūrisma operatoru piedāvājumiem ekskursiju organizēšanā. Liepājas pārstāvniecību starptautiskajā izstādē koordinēja Liepājas reģiona tūrisma un informācijas birojs, kas interesentiem bija sarūpējis plašu drukāto materiālu klāstu. Starp tiem bija arī Liepājas Kultūras pārvaldes rīcībā esošā informācija par kultūras un izklaides pasākumiem Liepājā 2011. gadā. Izstādes atklāšanas dienā apmeklētājus pārsteidz arī cirka studijas "Bez temata" dzīvā skulptūra – amors, savukārt Liepājas muzeja darbinieces demonstrēja, cik aizrautīga var būt senās rotaļas ar koka vilciņiem. Liepājas ēdienu apmeklētājiem demonstrēja restorāns "Vecais kapteinis".

Izstādē tika demonstrēti arī dažādu rokdarbu un amatniecības darinājumi, kas vienmēr piesaista lielu pašmāju un ārvalstu tūristu interesi, tāpēc tika dibināti kontakti, lai šos amatniekus aicinātu uz tradicionālās kultūras festivālu "Līvas tirgus", kas Liepājā notiks no 20. līdz 22. maijam.

Savukārt, domājot par ģimeņu svētku "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" norisi Liepājā jūnija sākumā, tika apskatītas jaunas idejas un piedāvājumi no uzņēmējiem un kultūras organizācijām Rīgā, kas savus piedāvātos produktus un pakalpojumus varētu atvest uz Liepāju.

Pievieno komentāru

Kultūra