Izcilā soliste Elīna Šimkus un orķestris "Sinfonietta Rīga" uzstāsies koncertzālē "Lielais dzintars"

Sestdien, 20. februārī, pulksten 19 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” uzstāsies operdziedātāja Elīna Šimkus, orķestris Sinfonietta Rīga ar koncertu “Mozart & Mozart”, kuri nominēti Lielajai mūzikas balvai 2015, kā arī klausītājus priecēs  Rīgas Doma zēnu kora skanīgās balsis diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā.

Valsts augstākajam apbalvojumam mūzikā, kategorijā "Par izcilu sniegumu", izvirzīti gan orķestris Sinfonietta Rīga par koncertiem 2015. gada garumā, gan operdziedātāja Elīna Šimkus par sniegumu Senās mūzikas festivālā, Jozefa Haidna oratorijā "Pasaules radīšana", kā arī par koncertu Mozart & Mozart, kuru būs iespēja dzirdēt arī liepājniekiem un Liepājas viesiem koncertzālē “Lielais dzintars”, informē SIA“Addiction” Komunikācijas vadītāja Dita Dzene.

Operdziedātāja Elīna Šimkus par gaidāmo koncertu: “Manas Mocarta operu varones šajā programmā ir sievietes plašā emociju amplitūdā - gan attapīgas un dzīves gudras kalpones, gan valdonīgas un kareivīgas kundzes. Vienaldzīgo nav. Savukārt, motete „Exultate, jubilate” vienaldzīgu neatstāj ar savām virtuozajām un vokālo meistarību paģērošajām koloratūrām, apgaroto cēlumu un, ļoti iespējams, vienu no pasaules mūzikas vēsturē spožākajām „Alleluja” daļām motetes noslēgumā.”

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Koncertu rīko nodibinājums “La Rondine fonds” sadarbībā ar komunikācijas aģentūru “Addiction”.

Pievieno komentāru

Kultūra