Internacionāls roka vakars "Nabaklab" un "Fontaine palace"

20. un 21. janvārī Latvijā – Rīgas klubā „Nabaklab” un Liepājas „Fontaine palace”, viesosies somu rokgrupa „Collarbone”. Abos koncertos ārzemju viesus iesildīs pašmāju „Backflow”.

Alternatīvā roka grupa „Collarbone” savu darbību sāka Helsinkos, 2000. gada vasarā un, līdz ar jaunākā albuma „Pretty dirty” izdošanu, var droši tikt dēvēta par jaunās somu rokmūziķu paaudzes pirmrindniecēm.

Liepājas un Rīgas koncertos somiem pievienosies arī pašmāju „Backflow”, kuri nesen atsākuši spēlēt jaunā sastāvā – ierasto četru mūziķu vietā uz skatuves būs redzami tikai trīs no agrākajiem dalībniekiem, kurus droši var uzskatīt par grupas kodolu. Pēc abiem koncertiem, „Backflow” plāno vairāk nodoties jauna materiāla gatavošanai, taču runāt par nākamo albumu vēl esot pāragri.

20.janvāra koncertā Rīgā, klubā „Nabaklab” piedalīsies arī „Rebel Riot”, bet par dejām kluba mazajā zālē atbildēs grupas „Inokentijs Mārpls” līderis Dambis.  Bet pirms 21.janvāra koncerta Liepājā, notiks “Akmens, šķēres, papīrīts” čempionāts.

Pievieno komentāru

Kultūra