Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielūdz uz koncertu "Aijas smaids"

Sestdien, 12. martā, pulksten 15 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sieviešu koris "Aija" ielūdz uz koncertu "Aijas smaids", kas ir kā dāvana sev un saviem klausītājiem kora dzimšanas dienā, informē projektu vadītāja Anda Birkenberga.

Divdaļīgajā koncertā ar muzikāliem sveicieniem un laba vēlējumiem klausītājus priecēs gan pašas jubilāres - koris "Aija", diriģente Gunta Vite, kormeistare Antra Berga, gan Nīcas vīru koris Jēkaba Ozoliņa vadībā, Nīcas sieviešu koris, diriģente Līga Amerika-Ansiņa, vīru koris "Dziedonis" Valda Aivara vadībā un solisti Antra Berga, Raivis Bružis, Aldis Jurga, Inga Piterniece, Ieva Šestilovska-Kuduma, Laura Teivāne un Imants Meķis (saksofona solo).

Pirmajā daļā skanēs Fēliksa Mendelsona-Bartoldi "Veni, Domine" un mūsdienu gan ārzemju, gan latviešu komponistu skaistākie darbi.

Savukārt otrajā daļā apvienotais koris instrumentālā trio – Līgas Eleres, Raita Elera un Māra Zīlmaņa pavadībā, iegriezīs Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Jāņa Sildega un citu latviešu estrādes lielmeistaru dziesmu karuseli.

Ieeja koncertā būs bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra