"Ideju bode" aicina uz pirmo izstādi - pārdošanu

Ir sākusi realizēties divu meiteņu ideja par radošās telpas izveidošanu, kuras galvenais mērķis ir atlasīt dažādu mākslinieku vai radošu cilvēku veidotus mākslas un dizaina darbus, kā arī apģērbus un aksesuārus, lai palīdzētu tos pārdot pircējiem visā Latvijā, bet ar laiku arī ārvalstīs. Tā ir "Ideju bode", kas jau izveidojusi savu mājaslapu: www.idejubode.lv un piektdien, 9. novembrī pulksten 19:00 ikvienu aicina uz pirmo izstādi - pārdošanu.

Radošā telpa "Ideju bode" šobrīd ir tikai savas darbības pašos pirmsākumos, piedāvājot pircējiem iegādāties gleznas, grafikas, traukus, mēbeles, apģērbu un citas interesantas lietas. Ar daļu no produkcijas var iepazīties mājas lapā un sociālajos medijos, bet jau pirmajā izstādē – pārdošanā būs iespēja iegādāties skaistus traukus (māla un porcelāna), zīmējumus un košas gleznas, adījumus un modernus aksesuārus, rotas, mēbeles un daudzas citas interesantas lietas.

Piektdien, 9. novembrī, "Ideju bodes" turpmākajā mājvietā Teodora Breikša ielā 41 tiks atklāta arī pašu "Ideju bodes" izveidotāju – Diānas un Kristas gleznu izstāde. Tās noteikti nebūs akadēmiskas ainavas vai klusās dabas, bet gan drīzāk koši akcenti, kas iederēsies ekstravagantos un drosmīgos interjeros, vienlaicīgi apliecinot, cik dažādas var būt tehnikas, izmantotās krāsas, iespējas un idejas, ko gleznot.

Radošā telpa "Ideju bode" līdz gada beigām plāno organizēt vēl vismaz trīs izstādes – pārdošanas, kurā ikviens varēs iegādāties skaistas lietas dāvināšanai svētkos, kā arī sagatavoties Ziemassvētkiem. "Ideju bode" ikvienam labprāt palīdzēs ar ieteikumiem, idejām un sniegs padomus!

Pievieno komentāru

Kultūra