Guntas Krastiņas personālizstādi atklās galerijā "Promenade"

Otrdien, 10. jūlijā, mākslas galerijā “Promenade” tiks atklāta Guntas Krastiņas personālizstāde “Indigo”, informē “Promenade Hotel” pārdošanas vadītājs Kristaps Ruicēns.

Indigo krāsa simbolizē augstākās apziņas uztveršanu: spēju uztvert to, kas noticis pagātnē vai ieskatīties nākotnes notikumos. Visas šīs īpašības ir ievērības cienīgas tāpat, kā spēja distancēties un novērtēt situāciju vai lietu no kāda augstāka skatupunkta, kas ir ārpus indivīda kontroles un laicīgās apziņas.

Šauri materiālā plāksnē vārds “indigo” ir krāsas apzīmējums, bet sublimācijā ar šīs krāsas nesto filozofisko kontekstu, spēj veidot īpašu cilvēka garīgā stāvokļa atainojumu pasaules un mūžības redzējumā. Ekspozīcija aicina cilvēku uzdot sev jautājumu – kas es esmu Visuma kontekstā, kāda ir mana sūtība, dzīves uzdevums, kā arī liek domāt par garīgām un mūžīgām kategorijām un vērtībām, kuras ir ārpus materiālās pasaules uztveres.

Gunta Krastiņa dzimusi Ventspilī, bet nu jau vairākus gadus par savām mājām sauc Liepāju. Ieguvusi maģistra grādu mākslā, ir mākslas biedrības “Impasto” valdes priekšsēdētāja. Aktīvi piedalās izstādēs, dažādos ar mākslu saistītos projektos, plenēros un simpozijos. Ir bijušas 14 personālizstādes dažādās Latvijas pilsētās un novados, kā arī piedalījusies piecās dažādu mākslinieku kopizstādēs.

G. Krastiņas darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, ASV, Kanādā, Austrijā, Vācijā, Slovākijā. “Indigo” jau eksponēta Ventspilī, Kuldīgā un Valmieras muzejā. Visi interesenti aicināti uz atklāšanu un tikšanos ar mākslinieci 10. jūlijā pulksten 18 galerijā “Promenade” Vecā ostmalā 40. Izstādi būs iespēja aplūkot līdz 6. septembrim.
 
 

Pievieno komentāru

Kultūra