Grupa "R.A.P." sniegs vienu atkalapvienošanās koncertu

Šo sestdien, 23.jūlijā, ar vienu ekskluzīvu atkalapvienošanās koncertu uz festivāla "Summer Sound Liepāja 2011" galvenās - Pludmales skatuves kāps grupa "R.A.P.".

Uzstāšanās sāksies tieši pusnaktī un ilgs mazliet vairāk kā stundu, kuras laikā grupa veiks vispārēju atskatu uz iepriekšējos gados paveikto.

‘Dziesmu izvēle bija ļoti grūts izdevums, jo šādā īpaša koncertā gribētos nospēlēt visu iespējamo. Taču, uzklausot grupas cienītāju vēlmes, programmu esam salikuši un tagad to aktīvi gatavojam’, stāsta grupas vokālists Artis Dvarionas.

Tā būs pirmā reize kopš 2007.gada februāra, kad Artis Dvarionas, Artis Rozītis, Gatis Lagzdenieks un Aleksandrs Štro uzstāsies kopā.

Grupa ‘R.A.P.’ tika dibināta 1999.gadā, Kuldīgā. Plašāku atpazīstamību tā ieguva 2001.gadā, pateicoties dziesmām ‘Swallow My Head’ un ‘Nekas vairs nav tā’, bet 2007.gadā ierakstītais skaņdarbs ‘Dzīve bez apstājas’, kas tapa sadarbībā ar Igo, kļuva par vienu no desmitgades populārākajiem poproka ieskaņojumiem Latvijā.

2007.gada sākumā grupu atstāja tās ģitārists Aleksandrs Štro, bet 2008.gada nogalē ‘R.A.P.’ paziņoja par darbības pārtraukšanu.

Kopš 1999.gada R.A.P. izdevuši trīs studijas albumus – Feel? (2001.g.), 2 (2003.g.) un Maize (2005.g.) un saņēmuši trīs Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas.

Pievieno komentāru

Kultūra