Grupa “Apvedceļš” ielūdz uz 15 gadu jubilejas koncertu

Grupa “Apvedceļš” 17. oktobrī pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē savas mūzikas cienītājus aicina uz 15 gadu jubilejas koncertu “Jubilejas kliņģeris”. Koncerts gaidāms pārsteigumiem bagāts un tā vadītājs būs visiem pazīstamais aktieris Mārtiņš Vilsons, informē pasākuma organizētāji.

Grupas veidošanas ideja rodās 2000. gada rudenī, Armandam Leimanim un Jānim Krūmiņam pie vecā Smiltenes universālveikala kūpinot pārdomu pīpi. Esot bijis tā, ka Krūmiņš piedāvā, Leimanis – piekrīt, liecinieku nav, vīri apmainās ar nodomu rokasspiedienu, joko jubilāri.

Piecpadsmit ir spurainais tīņa vecums. Armands gan teic, ka grupai tas esot  “Tie, kas traki, ir traki visu laiku. Tie trakos arī simt gados. Grupai tas vairs nav tīņu vecums. Ir jau pabaudītas gan labās, gan tumšas puses,” smejot teic A. Leimanis.

Grupu pazīst visā Latvijā, un viens no lielākajiem viņu hitiem ir dziesma “Zemenes”, kas skanēs arī šajā koncertā. “Protams, koncertā skanēs vecās dziesmas, bet plānā ir tādas, ko ikdienā nespēlējam. Jānis ir sarakstījis aptuveni 140 dziesmas. No visām riktīgu maratonu varētu nospēlēt,” nosaka A. Leimanis.

2012. gada vasarā “Apvedceļš” izdeva patlaban jaunāko albumu – “Neatvairāmā”. “Jaunais albums bija plānots uz 15 gadiem. Tagad iznāk tā, ka no sākuma būs koncerts un pēc tam albums. Albums ir tāda neprognozējama lieta, jo tā tapšanā piedalās daudzi cilvēki. Tagad iznāk tāda maza kavēšanās,” paskaidro A. Leimanis.

Pievieno komentāru

Kultūra