FOTO.VIDEO: Stinšu svētkos Liepājā noķer tikai vienu stinti 5

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Sestdien, 13. februārī, Liepājā otro reizi notika pasākums "Stinšu svētki Liepājā", kura laikā notika arī stinšu makšķerēšanas sacensības. Vienīgā stinte pieķērās lietuviešiem 15 minūtes pirms sacensību beigām.

Pagājušā gada sacensību uzvarētāji, liepājnieki Jānis un Oļegs Lakstīgalas šoreiz ieguva otro vietu. Viņu lomā bija lielākā cita veida zivs - 230 gramus smags plicis. Kopumā piedalījās 25 komandas, lomā bija arī butes un asari.

Sacensībās piedalījās arī kalētnieki Ģirts Ločmelis un Dainis Virsilas, kuri izlozē tika pie ziemas makšķerēšanas telts. Video - par sacensībām stāsta galvenais tiesnesis Danis Meijers.

Zivju burgera ātrēšanas sacensībās uzvarēja liepājnieks Vilnis Stogņijenho, kurš burgeru pievarēja aptuveni septiņās minūtēs. Video skatīt šeit.

Šogad svētku laikā bija būtiski paplašinātas izklaides iespējas ģimenēm un bērniem, arī tirdziņā piedāvātais sortiments bija daudzveidīgāks.

Plašāk par Stinšu svētkiem Liepājā lasiet "Kursas Laika" 15. februāra numurā!


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Zanda no Rīgas

Tam seskam kaut kā nemīļõi un oficiozi viss iznak. Izskatās pēc tāda naudas kāšanas pasākuma. Viņam bij jāpatiet malā u.c. ofic. personam un vairāk jaiesaista ZVEJNIEKI un maksšķerneiki.
Citādi iznāk AUKSTS OFICIALS pasākums. Vai Zvejnieks ies staigāt pa jūsu restoraniem?? Nu ne tak!! Auskta komercija..

pirms 5 gadiem, 2016.02.14 11:01

Zanda no Rīgas

Un maksšķerneiki ari - nevis Olte. Bet tadi kas nav tirliņi no televizoriem. ISTIE.
Seska, Oltes un restorānu reklāma...
mi kas tas tāds?? kam tas interesē un kuram to vajag.. Tāpat jau pilnas pažobeles ar to....
Cik skatos liepajnieki runā pat, ka dome edot tajās restorānu degustācijās un pai tur ari grozoties. Vārdu sakot ierij restorana paiku par nodokļu naudu. Tas tak ir vispar VAAKS cik primitivi pretigi.
___
vēlu nosprāgt šitādiem aukstiem naudas kāšanas pasākumiem neatkarīgi kur lai viņi ari nebūtu! Tas vienk ir bezgaumīgi.

pirms 5 gadiem, 2016.02.14 11:08

Dalībnieks

Lai tādu pasākumu noorganizētu vajag daudz atbalstītāju reklāmu un sponsoru. Daudzi kas neko sakarīgu nevar izdarīt un nemāk novērtēt vienkārši d....... dalās savā viedoklī. Protams nevar arī bez visādām viltībām. Lai kāds uztaisa ko labu ja var.

pirms 5 gadiem, 2016.02.14 19:16

Zandai no Rīgas

Kaut gan neticu ,ka tu no Rīgas. Diezgan primitīvs ir tavs komentārs! Cik svētkus tu,Zandiņ esi noorganizējusi?Varī padalīties ar pieredzi,ko un kā organizēt?Nevis tikai visu un visus nozākāt! Skatoties uz to,ka šie svētki ir tikai otro gadu pie mums ,un paskatoties,cik lielu un mazu atpūsties gribētāju bija sanācis,es domāju,ka svētkiem ir potenciāls kļūt par tradiconāliem svētkiem Liepājā.Lai liepājniekiem veicas!

pirms 5 gadiem, 2016.02.15 15:12

Kultūra