FOTO, VIDEO: Priekulē pasākums "Bez sievietēm... nu nekādi!" 3

Universal Radio DJ Team (turpmāk tekstā URDT) diviem komandas biedriem diena sākās, jau ap 14:00, organizatori Raitis Rolis un Gijs Gūža devās uz Liepāju sagādāt visu kas vēl nepieciešams priekš pasākuma un pēc tam brauca sakrāmēt aparatūru, kur pievienojās arī trešais komandas biedrs Matīss Egle.

Video skatīt šeit.

Šoreiz nācās saskarties ar jaunradi, jo bija ļoti kompakti viss jāsakrāmē, dēļ ierobežotā vietas daudzuma. Tālāk devāmies uz Priekuli, lai visu uzstādītu. Priekulē mūs jau gaidīja daži palīgi un vēl mūsu sadarbības partneris Lauris Anškevics. Kopā mēs bijām 7 cilvēki, kas visu uzstādīja, un sadalot pienākumus uzstādīšana, gāja diezgan normālā tempā. Šoreiz bijām padomājuši par jaunradi arī aparatūras izkārtojumā un personīgi pašiem patika šīs idejas:)

Laiks ritēja savu gaitu un bija pienācis tas brīdis, kad jau ieradās pirmie apmeklētāji, mūzika jau skanēja, bet vēl Raitis, kā jau datorspeciālists paskaidroja, visjaunākajam palīgam Gatim Girdenim, kā rīkoties ar video projekcijām, un gaismu kontrolēšanu, jo viss tas notika uz datoriem, varam tikai pateikt lielu paldies Gatim, kas pirms pasākuma izveidoja video rullīti un kas labi tika galā, gan ar vizualizācijām, gan ar gaismošanu.

Kā pirmais muzikālās dvesmas pasniedza DJ Lauriz, ar ko arī pasākuma statuss nomainījās uz "ballīte var sākties!".

Visi pieaicinātie viesi arī bija ieradušies, un sākās ari pasākuma filmēšana, par ko jāsaka vislielāko paldies video entuziastam Edgaram Trankalim.

Tālāk tika organizēts pirmais šovs, kurā tika izvēlēta viena brīvprātīgā, kas izvilks laimīgo lozi par konkursu kurā piedalījās visi tie, kas ievietoja savā draugiem.lv galerijā afišu un aprakstu, konkursa balvā bija Martini "Asti" dzirkstošais vīns.
Pēc tam savu muzikālo redzējumu sāka DJ Junior G. kurš bija sagatavojis aktuālus deju mūzikas grāvējus!

Kamēr gaismas staroja un mūzika kustināja apmeklētājus, paralēli, tika izveidots mazs improvizāciju šovs, kur 3 sievietes dāvāja konfektes, lidinot tās pa gaisu, un veiklākie, protams tās ieguva:)

Laiks bija pienācis sadarbības partneriem, Rucavniekiem... MR. Ziggy Marbley un DJ Spliff, kuri spēlēja kopā, katrs ar savu datoru un katrs darbināja savu programmu, kas viņu šovu padarīja interesantāku, viņi abi mīl mūziku un nospēlēja enerģiski, kā arī bija izdomājuši mazu humoru ko pasniegt apmeklētājiem:)

Pasākuma turpinājumā, sievietēm tika dāvātas rozes, kas protams izraisīja smaidus, jo ziedus dāvāja gan paši DJ, gan arī puiši ar lielāko prieku vēlējās pasniegt ziedus skaistajām apmeklētājām:)

Pēc ziedu šova turpinājās kaut kas vairāk domāts vīriešiem un tas bija alus pongs, kas piesaistīja lielu stiprā dzimuma uzmanību.

Tālāk pasākums virzījās uz jau ātrākiem deju ritmiem, kurus piedāvāja DJ Beater un DJ Special, viņi parasti pakāpeniski paaugstina tempu, sākot ar lēnākiem un beidzot pat ar ļoti ātriem deju ritmiem.

Protams papildus notika vēl šovi, bet tas ir vienkārši jāizbauda, tāpēc brauc arī Tu ciemos;)

Un tā pasākums pietuvojās arī finišam, kur organizatoriem atlika vēl visu novākt...
Tā nu aptuveni viss tas notika... Paldies visiem kas piedalījās! Secinājums ir viens bez Sievietēm... nu nekādi!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ilze

Izskatās viena vienīga izdzeršanās.Nožēlojami!

pirms 8 gadiem, 2012.03.20 10:04

kauns

Nekas jau tur īpašs nebija. Vienīgi slikti, ka jauniešus jau pieradina pie alkohola.

pirms 8 gadiem, 2012.03.18 09:32

Kultūra