FOTO, VIDEO: Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos Ē.M. Remarka romāna "Trīs draugi" iestudējums 4

(Papildināts ar video.) Liepājas teātrī jau ceturtdien plkst.19 pirmizrādi piedzīvos Ē.M. Remarka romāna "Trīs draugi" iestudējums, ko režisē Valdis Lūriņš. Piedāvājam foto no ģenerālmēģinājuma.

Sadarbībā ar komponistu Valdi Zilveri tapis stāsts par kādu mīlestību. Oriģinālmūzikai dziesmu tekstus rakstījis dzejnieks Jānis Peters.

Latvijā "Trīs draugi" iestudēti vairākkārt, arī Valda Lūriņa režijā – 1990. gadā Latvijas Nacionālajā teātrī.

Iestudējuma centrā ir trīs draugi – Roberts, Gotfrīds un Oto, kas savas dienas vada auto darbnīcā, mēģinot nopelnīt sev iztiku. Un tad Roberts satiek Patrīciju… Tas izmaina ne tikai viņa, bet arī pārējo puišu dzīves.

Galvenajās lomās: Sandis Pēcis, Edgars Ozoliņš, Kaspars Kārkliņš un Anete Berķe.

Pārējās lomās: Sigita Jevgļevska, Ivars Krastiņš, Leons Leščinskis, Pēteris Lapiņš, Anita Kvāla, Ilze Būde, Everita Pjata, Jānis Dreiblats, Inese Jurjāne, Madara Melne, Laura Jeruma, Ģirts Lukevics, Viktors Ellers, Rolands Beķeris un Agnese Jēkabsone.

Iestudējumam scenogrāfiju veidojis Aigars Ozoliņš, kostīmus – Liene Rolšteina, horeogrāfiju – Alberts Kivlenieks, bet gaismu partitūru – Mārtiņš Feldmanis.

Video no ģenerālmēģinājuma skatīt šeit!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

to biju klāt

Nu, lai jau tā būtu, tikai pats zini, ka NEVIENS tam netic! A režisors streso vairāk, kā aktieri, jeb visi uzpīpē? +šķiet tas bija klavier festiņš teātrī, jau ieejot ēkā, sajūta kā pīpētavā, vnk pretīgi, ka kultūras iestādē, šķiet, neviens nekontrolē, kas tur notiek!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 22:21

Ir jau kā ir, ar to dūma vilkšana. Dažiem tas ir stila pēc!

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 16:48

biju klāt

Režisors klātesošajiem īpaši lūdza atļauju smēķēt, jo pirms pirmizrādes esot ļoti stresains periods mēģinājumos. Neviens neiebilda. :)

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 13:11

Gabriella

Nesapratu, tajā bildē, kur režisora kungs kūpina cigareti, tas ir skatītāju zālē??? Kas tas par murgu? Kopš kura laika atļauts telpās smēķēt, īpaši publiskās telpās! Papretīgi, lai neteiktu vairāk, pieņemu, ka Džilindžera radīto izrāžu laikā tad tur normāli pat pastrādāt nav iespējams!

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 13:00

Kultūra