FOTO, VIDEO: Liepājas grupa "Nasty Smile" prezentē savu debijas albumu

Liepājas grupa "Nasty Smile" sestdienas, 14. aprīļa, vakarā uz Gypsy Camp skatuves Liepājā prezentēja savu debijas albumu "Nasty Smile".

VIDEO skatīt šeit.

Basām kājām un šortos, neskatoties uz to, ka termometra stabiņš tikai pusotru grādu plusos, "Nasty Smile" puiši uzkarsēja publiku ar savām labākajām dziesmām. Uz skatuves kāpa arī Andis Grīva un Ivo Grīsniņš-Grīslis, bet visa vakara garumā tika vārīta garda zivju zupa.

Albumā "Nasty Smile" iekļautās dziesmas tapušas laika posmā no 2001. līdz 2011. gadam. Kopumā albumā iekļautas 12 dziesmas.

“Albumu izdot gribējām jau 2008. gadā, tad arī tapa ierakstīta lielākā daļa no albuma materiāla. Toreiz nespējām iekļauties termiņos un iecere bija jāatliek. Tomēr, tā, kā materiāls ir gatavs un arī ieguldītais laiks ir pietiekami liels, šogad nolēmām to plati tomēr laist vaļā. Gribas arī pašiem materiālu taustāmā formātā, kā atskaiti par kopā pavadīto laiku un mūziku, ko esam radījuši.” – tā grupas ģitārists Uldis Meļķis.

Grupa "Nasty Smile" ir dibināta 1999. gadā. Tajā spēlē Gints Meļķis, Uldis Meļķis, Pēteris Sičevs, Alans Jaunzems un Egils Mežs.  

Savu debijas albumu grupa 21. aprīlī prezentēs arī Rīgā, Latvijas 1. rokkafejnīcā.

Pievieno komentāru

Kultūra