FOTO, VIDEO: "Klubu nakts" Liepājas izklaides vietās 2

Portāls "Rekurzeme.lv" Liepājas "Klubu naktī" paviesojās "Fontaine Palace", "Fire Bar", "Red Sun Buffet", "Big 7" un Latvijas 1. rokkafejnīcā. Viens no vispārpildītākajiem bija kokteiļbārs "Red Sun Buffet".

"Klubu nakts" viens no pirmajiem koncertiem bija "Latvian Blues Band" uzstāšanās bārā "Fire Bar". Brīvu sēdvietu pēdējā mirklī grūti atrast. Publika gan pārņemta ar lieliskās grupas uzstāšanos, tāpēc mūziķiem šad tad pēc izpildītas dziesmas pat jāpamudina: "Varbūt aplaudēsiet".

Klubā "Fontaine Palace" uzstājās latviešu pankroka grupa "Inokentijs Mārpls". Ballīte - mierīga. Brīdī, kad portāls paviesojas "Big 7", tur uz deju plačiem vēl gana daudz vietas. Spēlēja Kaspar Kondrat & Daniell Mariash.

Savukārt ap pusdiviem naktī pie "Red Sun Buffet" ieejas liela drūzma. Iekšā cerības tikt tad, ja uz rokas ir pasākuma aproce. Kokteiļbārs ir pārpildīts, uzstājas dziedātāja Liene Candy. Līdz skatuvei izdodas tikt, ārā izspraukties ir jau daudz grūtāk.

Pa ceļam vērojams, ka līdzīga situācija ir arī bārā "Coyote Fly". Savukārt Latvijas 1. rokkafejnīca vakara sākumā vēl bija izklaidēties gribētāju gaidās, tur kā pirmais dziedāja Edgars Silacērps.

"Klubu nakts" Liepājā notika pagājušās nedēļas nogalē.

Video:
"Latvian Blues Band" koncerts
"Inokentija Mārpla" koncerts
"Inokentijs Mārpls" velta dziesmu Andra Černova piemiņai
Lienes Candy koncerts

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra