FOTO.VIDEO: Jaunās grupas "Allegria" un "Colletion of Six" tiek uz Latvijas lielo finālu 1

Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā "No baroka līdz rokam" trešdien, 17. februārī, Liepājas klubā "Fontaine Palace" ceļazīmi uz Latvijas finālu ieguva Liepājas popgrupa "Allegria" un jaunā rokgrupa "Colletion of Six".

Popgrupu konkurencē uz finālu tika Liepājas Bērnu un jaunatnes centra popgrupa "Allegria", kas ieguva pirmās pakāpes diplomu un 46,16 punktus. Otrās pakāpes diplomu ieguva popgrupa "Krāsainās notiņas" (39,8), bet trešās pakāpes diploms tika "Jūras bērniem" (36,92). Visus trīs kolektīvus vada Irēna Karpa.

Grupu konkurencē uz skatuves kāpa četras apvienības. Pirmās pakāpes diplomu un ceļazīmi uz fināla ieguva Liepājas jaunā rokgrupa "Colletion of Six" (43). To vada Tomass Kleins. Video no grupas uzstāšanās skatīt šeit.

Vēl pirmās pakāpes diplomu ieguva Liepājas grupa "Radio Days" (42,33) un Nīcas grupa "The Spirit" (40,43). Otrās pakāpes diplomu ieguva Nīcas grupa "Frolic" (34,91).

Konkursantus vērtēja Liepājas mūziķis Normunds Kalniņš, Valsts Izglītības satura centra interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākais referents Egils Šķetris un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas instrumentālspēles pedagoģijas katedras pasniedzējs un docents Tālis Gžibovskis.

Latvijas lielais fināls notiks 16. aprīlī Rīgā.

Plašāk lasiet laikraksta "Kursas Laiks" 19. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grupas dalībnieks

Nevis Colletion of Six, bet Collection of Six

pirms 5 gadiem, 2016.02.21 21:05

Kultūra