FOTO, VIDEO: Igo dzimšanas dienu nosvin ar četru stundu garu koncertu 1

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Latvijā populārais mūziķis Rodrigo Fomins savu 50. dzimšanas dienu nosvinēja ļaužu pārpildītajā Liepājas koncertestrādē "Pūt, vējiņi", dziedot četru stundu garumā.

Video ar dziesmām: "Kursas putni", "Mirkļa liecinieks" un "Manā istabā", "Dzīve bez apstājas", "Naktsvārdi" un "Kā senā dziesmā", "Pilnmēness naktī", "Tev tuvumā", "Bet dzīvē viss ir savādāk", "Zīlīte".

Igo 29. jūnijā "Pūt, vējiņos" izpildīja sava repertuāra spilgtākās dziesmas, uz skatuves aicinot arī savus draugus mūzikā - Antru Stafecku, Rolandu Ūdri, Andri Ērgli, Arti Dvarionu un citus.

Koncerts sastāvēja no trim daļām. Zelta repertuāra spilgtākās dziesmas bija pašās beigās, publika bija sajūsmā un, kājās stāvot, dziedāja līdzi.

Koncerta laikā neizpalika apsveikumi. Komponists Zigmārs Liepiņš nolasīja Latvijas prezidenta Andra Bērziņa apsveikumu, Liepājas mērs Uldis Sesks uzdāvināja Liepājas karogu, bet "Remix" mūziķi konjaku.

Igo tika arī koncerta apmekletāja karogs ar mūziķa attēlu. Koncerta sākumā ikviens uz tā varēja atstāt savu uzrakstu. Savukārt pats mūziķis savai mammai Irinai Tīrei dāvināja baltas rozes.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ludzu...

43 bildi ludzu iznemiet ara ... ļoti lirels lūgums :)..paldies :)

pirms 8 gadiem, 2012.07.04 13:22

Kultūra