FOTO, VIDEO: "Habemus" ar kolosālu koncertu nosvin savu desmit gadu jubileju 3

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Liepājas grupa "Habemus" sestdien, 31. martā, Latvijas 1. rokkafejnīcā Liepājā svinēja savu desmito dzimšanas dienu. Uz skatuves kāpa arī daudzi viesi.

"Viskolosālākais koncerts manā mūžā," pēc dzimšanas dienas koncerta atzina "Habemus" līderis Matīss Anuzis. Viņš šobrīd dzīvo Anglijā, bet par godu grupas lielajam notikumam viesojas Liepājā.

"Habemus" spēlēja gan savus vecos, leģendāros skaņdarbus, gan izpildīja jaunas dziesmas, saņēma apsveikumus no pārējiem koncerta viesiem. Starp tiem bija arī "Willow Farm" un Mārtiņš Jansons no "100 Baltas dvēseles".

Protams, neizpalika arī grupas populārā dziesma "Amsterdama", kas tika pietaupīta pašām koncerta beigām. Publika bija sajūsmā un pieprasīja atkārtot.

"Habemus" koncerta otro daļu skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

kaiminsh no UK

To zapars
A ko Tu zini par vinja dziives veidu???Tas,ka UK straadajoshie atbrauc un pasvinaas LV?Tas notiek ar visiem...vai nu ar gandriiz visiem...A kam negadaas?
Un savu siiko vinsh ljoti miil...un ir labs teevs,zinu to,jo redzu vinju gana biezhi...

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 17:20

zapars

Anglijas gaiss nu nemaz nav nācis pa labu, izbalējis kā balta lapa! Bet nu, tā jau normāls vecis, ja vien grādīgā dzira prātu ne***u! :D Un jā, kam viņa dzīves veidam vajadzēja to sīko?! :D

pirms 8 gadiem, 2012.04.01 14:41

Kultūra