FOTO, VIDEO: Festivāls "Kilkim Žaibu" vērienīgi nosvin savu jubileju

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Bildes no Baltijas leģendārā seno tradīciju un smagās mūzikas festivāla "Kilkim Žaibu 2012", kas kuplā skaitā pulcēja folkloras un metālmūzikas cienītājus Lukšta ezera krastā Lietuvā.

Video: "Žalvarinis" (Lietuva), "Auļi" (Latvija), "Urskumug" (Latvija), "Sen Svaja" (Lietuva), "Kroda" (Ukraina), "Helheim" (Norvēģija), seno kauju fināls, "Arkona" (Krievija), "Taake" (Norvēģija), "Melechesh" (Holande).

Daudziem kļuvusi jau par tradīciju vasaras saulgriežus pavadīt Lietuvas festivālā "Kilkim Žaibu", šogad tas svinēja savu 13. dzimšanas dienu, pulcējot folkolas un smagās mūzikas cienītājus no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un citām valstīm.

Šogad festivāls īpašs bija ar to, ka notika uz divām skatuvēm. Protams, neizpalika seno amatnieku darbošanās, kaujas, dziesmas un dejas pie ugunkura.

Starp galvenajiem viesiem bija asīriešu, armēņu, holandiešu "black metal" grupa "Melechech", norvēģu grupa "Taake", Lietuvas faniem saviļņojošs mirklis bija savējās grupas "Katedra Lead Duet" kāpšana uz skatuves, kuras koncerta noslēgumā bij antīko motociklu parāde.

Festivāla apmeklētāju vidū gaidīta bija arī Krievijas folkmetāla grupa "Arkona", no Latvijas "blicēm" uz skatuves kāpa "Auļi" un "Urskumug".

Pievieno komentāru

Kultūra