FOTO: Var viens otram palīdzēt 5

Aizputes kultūras namā uz Invalīdu dienas pasākumu pulcējās pilsētas Invalīdu un diabēta biedrība "Cerība". Tās biedri apliecina: dzīvojam ar prieku, ka varam viens otram palīdzēt.

Starptautiskās Invalīdu dienas atzīmēšana tradicionāli ir "Cerības" kopā sanākšanas svētki. "Šis ir cerību un pārdomu laiks," saka biedrības vadītājs Arnolds Priedols. Viņš pakavējas atmiņās, kā 1990. gadā izveidotā invalīdu atbalsta grupa nav samierinājusies ar savu statusu un izaugusi par spēcīgu biedrību. Aktīvo darbu nav ietekmējusi arī vairākkārtējā telpu maiņa.

"Ja man ir, ko dot, es atveru plaukstas un dodu,"saka Aizputes novada domes Sociālā dienesta vadītāja Mairīte Alfuse, sveicot pasākuma dalībniekus. Un atzīst, ka "Cerības" biedri spēj dod ne tikai viens otram, bet ar savām iestrādēm, invalīdu palīgierīcēm un citām praktiskām mantām palīdz arī citiem novada ļaudīm.

A. Priedolu, kurš 20 gadu laikā izveidojis spēcīgu savas intereses aizstāvošu organizāciju, viņi mīļi nodēvē par "skudru tēvu", kurš prot vadīt savu darbīgo saimi.

Plašāk 10. decembra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Foto 28

Drūmas sejas Adventes laikā ! Žēlums mācs skatoties 28 bildi , kad divi jauni skaisti cilvēki, jau spiesti baroties no invalīdu galda !

pirms 7 gadiem, 2012.12.11 09:29

aizputniece

Sava taisnība DNS.
Vecāko paaudžu cilvēki tik vien manāmi... Lai gan ir taču arī jaunāki un drošvien ne viens vien...
Kā vienmēr pietrūkst jauno aktīvistu, kas uzņemtos vadību pār VAIRUMU šādiem cilvēkiem. Kaut vai pamācīties no Apeirona, pakonsultēties ko un kā, ja nezin kā ko organzēt...

pirms 7 gadiem, 2012.12.10 14:45

Invalīdu draugs

Pierkrītu DNS par apvienošanos, bet varbūt ne biedrību, bet kopīgu interešu aizstāvēšanu un tas ka tur viss nav tik rožaini arī taisnība. Kur tad pārējie novada invalīdi? Novadā drošvien ir vairāki simti.
"A. Priedolu, kurš 20 gadu laikā izveidojis spēcīgu savas intereses aizstāvošu organizāciju" tas diezgan precīzi pateikts, viņš savas intereses aizstāv, bet es domāju ka tādai biedrībai būtu jādarbojas visu novada invalīdu interesēs.

pirms 7 gadiem, 2012.12.10 13:00

Inga

Prieks, ka cilvēki ar īpašām vajadzībām nenokar degunu, turas kopā un meklē gaismas stariņus.

pirms 7 gadiem, 2012.12.10 12:18

DNS

Pēdējais laiks vienā biedrībā apvienot visus Aizputes seniorus un invalīdus !!! Biedrības ir mazskaitlīgas. Invalīdi, seniori, diabēta slimnieki ievilkušies katrs savā stūri, tomēr vieni un tie paši cilvēki staigā no vienas biedrības uz otru... TIklai kopā esam vērā ņemams spēks, kas var šo cilvēku intereses aizstāvēt kvalificēti un bez zemošanās citu institūciju priekšā. Un "Cerības" iekšienē ne viss ir tik rožaini kā bildēs.

pirms 7 gadiem, 2012.12.10 11:30

Kultūra