FOTO un VIDEO: Jau piektdien pirmizrāde "Advents Silmačos"

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Jau piektdien, 13. janvārī, plkst.19 Liepājas teātrī notiks pirmizrāde Laura Gundara lugai "Advents Silmačos". Ar šo iestudējumu Liepājas teātrī debitēs režisors Ģirts Ēcis.

Portāls otrdien paviesojās ģenerālmēģinājumā. Piedāvājam fotogaleriju.

Rūdolfa Blaumaņa luga "Skroderdienas Silmačos" jau kļuvusi par klasiku, kuru iemīļojuši skatītāji visā Latvijā un kura tiek iestudēta arvien no jauna.

"Advents Silmačos" ir veidots kā turpinājums šai R. Blaumaņa komēdijai. L. Gundars rāda situāciju, kas notiek ar Silmaču mājas ļaudīm, kad nosvinētas kāzas, Aleksis dabūjies ar Elīnu, Zāra ar Joski un Antonija ar Dūdaru. Vai pēc tam seko mūžīgā laime?

Uz šo jautājumu atbildes meklē režisors Ģirts Ēcis, kurš iestudējumā nolēmis parādīt, kas notiek ar varoņiem trijās Ziemassvētku dienās, par laika nogriezni izvēloties laiku pirms 2. Pasaules kara, kad pasaulē vēl valdīja miers un pārticība.

Pie iestudējuma veidošanas strādājuši arī scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu māksliniece Kristīne Abika, kustību konsultante Inga Raudinga, muzikālās partitūras konsultants Ilmārs Šlāpins.

Lomās: Armands Kaušelis, Signe Ruicēna, Laura Jeruma, Mārtiņš Kalita, Viktors Ellers, Kaspars Gods, Ilze Būde, Inese Jurjāne, Agnese Jēkabsone, Sandis Pēcis, Edgars Ozoliņš, Rolands Beķeris, Everita Pjata un Anete Berķe.

Plašāk lasiet piektdien, 13. janvārī, laikrakstā "Kursas Laiks".

Pievieno komentāru

Kultūra