FOTO: "Summer Sound" pirmajā naktī publika eksplodē Gacho uzstāšanās laikā 1

Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā piektdien, 3. augustā, tika aizvadīta festivāla "Summer Sound" pirmā diena, kurā vislielākās ovācijas uz lielās skatuves izpelnījās Gacho, kurš publika uzkurināja līdz baltkvēlei, lai tā varētu sagaidīt vakara galvenos viesus "Alle Farben".

Pirmajā vakarā uz lielās skatuves vēl uzstājās Aija Andrejeva, kā arī grupa "Daddy was a Milk Man". Savukārt uz citām skatuvēm spēlēja "Pienvedēja piedzīvojumi", "Rīgas modes", "Inokentijs Mārpls", Justs, Igo un citi.

Ap pulksten septiņiem vakarā festivālā teritorijā ļaužu bija maz, bet vēlāk publika saradās un pludmales ballītes dejas varēja sākties.

Sestdien, 4. augustā, no pulksten 18 uz galvenās skatuves kāps mākslinieki "Chris Noah", Laura Rizzotto, "Coasts", "Musiqq" un "Goo Goo Dolls".

Savukārt uz citām festivāla skatuvēm uzstāsies tādi mākslinieki kā "Fakts", Ansis, "Labvēlīgais tips", "Riga Reggae", "Sudden Lighsts", "Bucharest", "Ozols & Tehnikums", "Rock`n Berries", "Astra the 22`s", "Laika suns", "Mur" "The Bad Tones", kā arī dīdžeji Kārlis Zariņš, Toms Grēviņš un citi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fhffhfh

Dienā stipri šķidri tur izskatās un nīkulīgi.

pirms 2 gadiem, 2018.08.08 07:36

Kultūra