FOTO: Skatāma izstāde "Mans logs"

Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā visu decembra mēnesi apskatāma Liepājas Centra sākumskolas 4. klases skolnieces Esteres Gūžas un mākslas maģistra Gunta Otaņķa gleznu kopizstāde "Mans logs".

Darbi darināti eļļas, akrilkrāsu, kā arī jauktajā un temperas mazgājuma tehnikā. Estere gleznošanas meistarību pilnveido Liepājas Mākslas vidusskolas Vizuālās mākslas vakara studijā un viņas darbi guvuši ievērību mūsu pilsētā un valstī, kā arī starptautiskajā mākslas konkursā Čehijā. Gunta Otaņķa darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Izstādes nosaukums ir skatiens uz pasauli un pasaules vērojumu iespaidi uz mums pašiem. Kāds tas ir - tāds jautājums un iespējamās atbildes ir ekspozīcijas apmeklētāju ziņā, tomēr gan Esteres, gan Gunta gleznas pārsniedz tās robežas, kas aptveramas acīm.

Tā ir ielūkošanās mūsu pārdzīvojumos, vērojumos un pārdomās, tas ir arī atskats uz aizejošo gadu, kas katram no mums ir dāvājis jaunas atziņas un pilnveidojis sapratni par pasauli, kurā dzīvojam.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Pievieno komentāru

Kultūra