FOTO: Sākas svētki "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" 2

Piektdien, 1. jūnijā, Rožu laukumā Liepājā ar bērnu vokālo ansambļu koncertu sākās svētki visai ģimenei "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta".

Sestdien no deviņiem rītā līdz astoņiem vakarā Jūrmalas parka bērnu laukumā svētku laikā darbosies piepūšamās atrakcijas. Pulksten 12 sāksies radošās darbnīcas un spēle "Lielmuša Friča un Lielmutes Martas pastaigu karte", kā arī rotaļu rīts.

Pulksten 16 no Liepājas teātra sāksies svētku gājiens. Tajā var piedalīties visi, pulcēšanās pie teātra sāksies pulksten 15.30. Šogad gājienā piedalīsies visu paaudžu 70 deju kolektīvi no Liepājas un Liepājas apkaimes novadiem. Gājienu kuplinās Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra apvienotais pūtēju orķestris.
 
Gājiens sāksies no Teātra ielas un virzīsies pa Lielo ielu, pie tirdzniecības centra Kurzeme nogriezīsies uz Katoļu ielu, pa Peldu ielu dosies līdz parkam, cauri parkam gar strūklaku līdz Jūrmalas ielai un nonāks Daugavas stadiona rezerves laukumā.

Pulksten 17 Daugavas stadiona rezerves laukumā sāksies sadancošanās koncerts "Saules gads", kas pulcēs aptuveni 2000 dejotājus.

Svētki turpināsies arī svētdien, kad galvenais notikums būs pulksten 16 - Lielās sadziedāšanās koncerts, kurš būs veltīts komponista Zigmāra Liepiņa 60 gadu jubilejai.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Rekurzeme

Jā, jo svētki norit līdz pat svētdienai!

pirms 8 gadiem, 2012.06.02 10:29

Kultūra