FOTO: Piepildās Cīravas bibliotēkas sapņi

Šis pavasaris Cīravas pagasta bibliotēkai sācies ļoti cerīgi. Beidzot realizējies trīs gadus garais sapnis par bibliotēkas telpu paplašināšanu. Aptiekai pārceļoties uz ambulanci, bibliotēka tikusi pie divām jaunām un skaisti izremontētām telpām.

Lielākajā un košākajā turpmāk atradīsies bērnu rotaļu centriņš "Gaismiņas", bet mazākā kalpos kā darba telpa bibliotekāriem.

Zaļajā ceturtdienā notika "Gaismiņu" jauno telpu atvēršana. Centra vadītāju Silvu Grospiņu sveikt jaunajā mājvietā bija ieradušies daudz ciemiņu ar ziediem un mīļiem apsveikumiem. Pagasts pārvaldes vadītājas Artis Čanders vēlēja mazajiem apmeklētājiem jautras un interesantas spēļu pēcpusdienas jaunajās telpās, bet vadītājai tikpat aktīvi darboties kā līdz šim. Bērni saņēma dāvanā spēli Twisters, kura nekavējoties tika iemēģināta. Ciemiņi tika cienāti ar svētku kliņģeri un bērzu sulām. Ziedošajā kokā uz rotaļu istabas sienas tie bērni, kas centriņu apmeklējuši iepriekšējos sešus gadus, varēja meklēt gan savus, gan savu brāļu un māsu vārdus.

Nākamā mēneša laikā pārmaiņas piedzīvos arī pati bibliotēka. Pēc neliela kosmētiskā remonta bijušajā rotaļu istabā varēs saimniekot skolēni. Telpā būs pieejams bērnu un jauniešu grāmatu fonds, būs iespējams paklausīties mūziku, pašķirstīt kādu interesantu grāmatu vai vienkārši norunāt tikšanos ar draugiem.

Vairāk par pārmaiņām Cīravā lasiet piektdienas, 13. aprīļa, laikrakstā "Kursas Laiks".

Pievieno komentāru

Kultūra