FOTO: "Neparastais mūsos & skolā"

Liepājas mākslas vidusskolas galerijā "Gaitenis, Alejas 18" apskatāma audzēkņu darbu izstāde "Neparastais mūsos & skolā", kurā ikvienam interesentam ir iespēja palūkoties uz mākslas vidusskolu un tās auzdēkņiem no jauna un neierasta skatupunkta, informē pasniedzēja Kristīne Bože.

Izstādes devīze: "Savādāks skats uz mūsu dzīvi!"

Izstādē piedalās Interjera dizaina un Arhitektras izglītības programmas 3.kursa audzēkņi: Sofija Bičevska, Pauls Feldmanis, Sandris Ķervijs, Madars Siksna, Kristiāna Benefelde, Anete Brigzna, Ginta Laupa, Anita Pumpure, Matīss Zāģeris un Jānis Zemītis.

Plašākam publikas vērtējumam piedāvāti desmit audzēkņu pārveidotie portreti un desmit pārveidoti Liepājas mākslas vidusskolas ēkas attēli, kas ar programmu Photoshop apstrādāti teju līdz nepazīšanai. Izstādes darbi realizēti datorgrafikas stundās, K. Božes vadībā.

Izstādi ikviens interesents var aplūkot bez maksas. Izstādes laikā apmeklētāji var balsot par sev iepatikušos darbu divās kategorijās - par audzēkņu pārveidotajiem portretiem un pārveidotajiem skolas attēliem.

Izstāde aplūkojama līdz 12. februārim Liepājas mākslas vidusskolas galerijā (Alejas iela 18) darba dienās no pulksten 8 līdz 18.

Pievieno komentāru

Kultūra