FOTO: Mākslas tirdziņš "Timbaka Taibaka"

Liepājas Mākslas vidusskolai sadarbojoties ar radošo telpu Ideju bode un Liepājas Kultūras pārvaldi, pirmo reizi Liepājā tiek organizēts mākslas tirdziņš "Timbaka Taibaka". Tirdziņš notiek Liepājas Mākslas vidusskolas zālē no 18. līdz 20. decembrim un tajā var iegādāties skolas audzēkņu, pasniedzēju, absolventu un Ideju bode rīcībā esošos mākslas darbus.

Tieši Liepājas Mākslas vidusskola nāca klajā ar iniciatīvu organizēt šādu mākslas darbu tirdziņu skolas telpās, līdzīgi kā tas ir Latvijas Mākslas akadēmijas Jarmarkā. Liepājas Mākslas vidusskolas audzēkņi iegūst kvalitatīvu un profesionālu izglītību, mācību procesā tiek radīti daudzi dizaina, interjera un apģērba mākslas darbi, kurus tagad būs iespēja arī iegādāties.

Liepājas Mākslas vidusskolas radošā direktore Zane Bluķe labprāt dalās atmiņās par savu dalību Latvijas Mākslas akadēmijas organizētajā Jarmarkā un uzsver, ka "arī Liepājā mēģināsim ieviest šādu tradīciju, lai liepājnieki un arī citi interesenti varētu iegādāties dažādus mākslas darbus. Tās ir gleznas, rotas, apģērbs (tai skaitā apģērbs vīriešiem) un daudzas citas interesantas interjera lietas".

Ideju atbalsta un tajā līdzdarbojas arī Liepājas Kultūras pārvalde un radošā telpa Ideju bode, kas arī uzsākusi darbu pie Liepājas mākslinieku talanta daudzveidības popularizēšanas. Ideju bode tika izveidota apmēram pirms diviem mēnešiem ar mērķi palīdzēt radošiem cilvēkiem un jau māksliniekiem ar vārdu, realizēt savus mākslas darbus (www.idejubode.lv).

Pievieno komentāru

Kultūra