FOTO: Liepājas teātrī top sadzīviska traģikomēdija "Gogolmogols"

Jau piektdien, 9. novembrī, skatītāju vērtējumam tiks nodota sadzīviska traģikomēdija "Gogolmogols", ar kuru Liepājas teātrī debitēs režisors Regnārs Vaivars.

Piedāvājam ieskatu izrādes ģenerālmēģinājumā.

Izrāde piektdien sāksies plkst.19.

Režisors iestudējumam pielāgojis un lokalizējis ukraiņu dramaturģes Natālijas Vorožbitas lugu, informē teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Kādā Latvijas nostūrī ierodas divi franču puiši – Lūkass un Damiens. Pēc kopā pavadīta vakara ar vietējiem iedzīvotājiem, atklājas, ka nakts laikā notikusi slepkavība. Paši pret savu gribu viņi ir spiesti uzkavēties vēl trīs dienas un trīs naktis.

Iestudējums veidots savdabīgā un mistiskā manierē vairākos slāņos. Darbība notiks divstāvīgā dekorācijā, vienlaicīgi radot iespēju skatītājiem redzēt gan to, kas notiek virszemē, gan to, kas zem zemes – pagrabā.

Lai radītu intrigu, režisors vēl piebilst, "nu tas būs tāds lidojums sapnī un īstenībā, jo šīs Latvijas naktis nebūt nebūs tik klusas, kā sākumā šķita".

Lomās: Kaspars Kārkliņš, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Egons Dombrovskis, Armands Kaušelis, Edgars Pujāts, Everita Pjata, Agnese Jēkabsone, Inese Kučinska un Anita Kvāla.

Radošajā komandā kopā ar režisoru strādā arī scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu māksliniece Anta Priedīte un gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Izrādi iespējams noskatīties arī 10. un 25. novembrī, kā arī 14. decembrī.

Pievieno komentāru

Kultūra