FOTO: Liepājā tiekas vinila plašu cienītāji

Sestdien, 25. augustā, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" jau ceturto reizi notiek pasākums "Vinila diena Liepājā", kurā interesentiem ir iespēja iepazīties ar tendencēm vinila plašu klausīšanās kultūrā, apmainīties viedokļiem ar plašu kolekcionāriem, uzzināt par smalkām tehniskām skaņu aparatūras niansēm, kā arī iegādāties skaņuplates.

Iepriekšējos gadus skaņuplašu tirdziņš un sarunas par mūziku un skaņu tehniku norisinājās klubā "Fontaine Palace", bet šogad pasākuma rīkotājs Monvīds Gvozda nolēmis spert soli tālāk pasaulē un platēm likt ieskanēties Liepājas koncertzālē.

"Secināju, ka pienācis laiks šo pasākumu attīstīt, jo nav jau jēgas mīcīties uz vietas. Pašvaldība mūs atbalstīja, tādēļ šogad plates piepildīs koncertzāli. Turklāt šis nav pasākums tikai vinila plašu kolekcionāriem un mūzikas gardēžiem. Interesanti būs ikvienam, kurš klausās mūziku un interesējas par to," skaidro M.Gvozda.

Visas dienas garumā notiek skaņuplašu tirdziņš, kurā ikvienam ir iespēja redzēt, dzirdēt un iegādāties visdažādāko žanru un vecumu skaņuplates un citus ar tām saistītus aksesuārus.

Savukārt vakarā pludmales kafejnīcā "Vēju dārzs" plates spēlēs Eduards Švāns.


Pievieno komentāru

Kultūra