FOTO: Liepājā atklāj iespaidīgu Rožu ziedu izstādi

Pirmoreiz Liepājā, trīs dienu garumā no 20. līdz 22. jūlijam, Liepājas Latviešu biedrības nama foajē var apskatīt Rožu ziedu izstādi “Mana roze Latvijas simtgadei”. Šādu ziedu izstādi Liepājas Latviešu biedrības nams organizē pirmo reizi sadarbībā ar Latvijā ļoti zināmiem rožu ziedu kolekciju audzētājiem. Izstādē vienuviet var aplūkot vairāk nekā 100 dažādu šķirņu ziedus no skaistākajiem Latvijas rožu ziedu audzētāju dārziem.

Savus rožu kolekcijas krāšņākos ziedus izstādei sarūpējuši Daila Trubiņa no Tukuma novada, kas ir Latvijā lielākā rožu kolekcijas dārza “ROZĪTES” īpašniece. Savas kolekcijas ziedus apsolījuši sarūpēt arī rožu audzētāja Mārīte Grausmane no Tukuma, Sandra Mertena no Grobiņas, Dace Kronberga no Jūrmalciema, Ritma Kluce no Nīcas, Silvija Pinkule un Arnis Bunka no Liepājas. Ar savu rožu ziedu kolekciju izstādē piedalīsies arī Liepājas Latviešu biedrības nama valdes locekle Vita Hartmane.

Ziedu izstādi papildina biedrības “Mākslas kolēģi” vasaras plenēra laikā tapušie mākslas darbi, kuros uzgleznoti krāšņie Rožu laukuma rožu ziedi.

Pievieno komentāru

Kultūra