FOTO: Liepājā atklāj ielu vingrošanas laukumus

Ceturtdien, 25. oktobrī, Vaiņodes ielas galā netālu no tirdzniecības centra Baata ar Liepājas ielu vingrotāju paraugdemonstrējumiem tika atklāti divi ielu vingrošanas laukumi Liepājā.

Sadarbībā ar Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrību ielu vingrošanas laukumi izbūvēti divās vietās – Karostā, Lāčplēša dārzā un Dienvidrietumu rajonā, Vaiņodes ielas galā, blakus veloceliņam.

"Šī ir viena no idejām, kas radusies jauniešu rītos Liepājas domē. Tieši jaunieši bija tie, kuri teica, ka rotaļu laukumi – tas ir labi, bet pietrūkst nodarbes jauniešu auditorijai. Jauniešiem ir daudz labu ideju un kopīgi Liepājā mēs varam realizēt gan lielākus, gan mazākus projektus," uzsver domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Pēc iedzīvotāju izteiktajām vēlmēm abos ielu vingrošanas laukumos uzstādītas vairākas konstrukcijas – pumpēšanās, pievilkšanās stieņi, līdztekas, zviedru siena un horizontālās trepes. Dienvidrietumu rajonā papildus izvietots arī vēderpreses soliņš. Visas konstrukcijas izgatavotas no monolīti sametinātām tērauda konstrukcijām, kuras cinkotas ar karstā cinka tehnoloģiju.

Pievieno komentāru

Kultūra