FOTO: Izpaužas radoši 1

Līdz pat 25. martam Liepājas Universitātē norisinās "Radošuma nedēļa", kuras laikā skatāma arī LiepU Dizaina studentu darbu izstāde.

Izstāde apskatāma visiem interesentiem Kuršu ielā 20, katru dienu no plkst.8 līdz 20.

21.martā Kūrmājas prospektā 13, plkst.12 notiks Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes studentu zinātniskā konference un plkst.16 "Radošuma pēcpusdiena Kūrmājā", kuras laikā paredzēti studentu literārie lasījumi un radošās izpausmes.

21.martā Kuršu ielā 20 norisināsies "Radošuma nakts" ar izglītojošām, radošām un izklaidējošām aktivitātēm visas diennakts garumā.

"Radošuma nakts" sāksies plkst.19 ar vieslektores, dramaturģes un dzejnieces Sandras Vensko lekciju "Radošā industrija".

Pēc lekcijas paredzētas studentu darbu prezentācijas, radošās darbnīcas - dažādu formu atliešana ģipsī, kopējā audekla darināšana, skicēšana, flekša šovs, gleznošana, veidošana kā arī darbs kopā ar pasniedzējiem.

Radošajā telpā OLA (Kuršu iela 20, pagrabstāvā) paredzētas tādas aktivitātes kā radošās darbnīcas-sapņu ķērāju darināšana, radoši saturīgas sarunas un tējošana kā arī ballīte visas nakts garumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

brunets

atkal jau Ģelzis "ielicis" cilvēku bildē - lai skatās izstādi! :D

pirms 8 gadiem, 2012.03.20 13:53

Kultūra