FOTO: Izlaidums Cīravas bērnudārzā "Pīlādzītis" 2

Šogad izlaidumu bērnudārzā svinējām 3. jūnijā un uz skolu posās 11 bērni. Lai šī diena bērniem paliktu atmiņā, bērnudārza darbinieki jau iepriekšējā dienā izrotāja zāli ar meijām un ziedu vainadziņiem. Visi bērni mācēja skaistus dzejoļus, kurus skaitīja kā veltījumu bērnudārzam, saviem vecākiem un jaukajam laikam, kas kopā pavadīts.

Skolotājas bija sagādājušas īpašu pārsteigumu bērniem un ciemiņiem- ceļojums uz Zinību zemi. Pa ceļam bērni satika raganu, kura uzlika bērniem dažādus pārbaudījumus, velnus, kuri bija nozaguši Zinību fejas lādi, karali un princesi, kura bija jāsasmīdina un beigās nonāca pie Zinību fejas un saņēma dāvaniņas.

Pēc izlaiduma bērnudārzā bērni kopā ar bērnudārza darbiniekiem devās ekskursijā uz Aizputes leļļu muzeju, kur "dzīvo" ap 700 leļļu, dažādās skaistās kleitās. Tur bija arī staigājošas lelles un runājošas pīles. Mums visiem ļoti patika arī muzeja saimnieces stāstījums par interesantākajiem eksponātiem, kā tie nonākuši muzejā.

Pēc tam mūsu ceļš veda uz Kazdangas Meža muzeju, kur arī gida pavadībā izstaigājām muzeju un iepazināmies ar Latvijas meža dzīvniekiem, putniem un meža kopšanas darbarīkiem. Bērniem tas viss izraisīja lielu interesi. Pēc tam –pikniks ar vecāku sagādāto cienastu un bērnudārza dāvināto kliņģeri un jautra izskriešanās.

Ceru, ka pēdējais kopējais bērnudārza pasākums visiem paliks atmiņā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra