FOTO: Grupa "Tumsa" uzsāk 25 gadu jubilejas tūri

Piektdienas, 21.oktobra vakarā pārpildītajā Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas tūri uzsāka grupa „Tumsa”, informē "Tumsas" menedžeris Mareks Berents.

„Tas bija veiksmīgs un emocijām pārbagāts koncerts, par ko lielu paldies sakām gan paši sev, gan lieliskajai Jelgavas publikai,” pēc koncerta pauda grupas dalībnieki, piebilstot, ka ir ļoti pateicīgi arī klubam „Jelgavas krekli” un viņu vadītājam Mārtiņam par viesmīlību, aprūpēšanu un pamielošanu.

„Mūsuprāt, divu stundu garo programmu esam izveidojuši perfekti, atskatoties uz grupas svarīgākajiem pieturpunktiem. Tādēļ turpmākajos koncertos nedz ko īsināsim, nedz arī programmu taisīsim garāku. Viss ir tieši tā, kā jābūt,” rezumē mūziķi, atgādinot, ka „Tumsas” jubilejas tūrē skanēs gan grupas lielākie hīti („Karaļnams”, „Lietusdārzs”, „Kad Ēģiptē sniegs”, „Es esmu mazliet dons Kihots”, „Pārāk daudz”, „Pat nejautā”, „Satīties sapīties” u.c.), gan arī beidzamajos gados tapušās dziesmas.

Grupas tūres atklāšanas koncertā Jelgavā piedalījās ne tikai dziedātāja Annija Putniņa un „Crazy Dolls” (šie viesmākslinieki piedalīsies visos tūres koncertos), bet arī negaidīta viešņa – kādreizējā „Putnu balles” dalībniece Kristiāna Stirāne. „Protams, koncertā piedalījās arī „neredzamais viesis”, kura uzstāšanās „paņēma” publiku,” ar piedzīvotajām emocijām dalās mūziķi, neslēpjot – viņi vēlētos, lai šos jubilejas koncertus Latvijas pilsētās noklausītos un noskatītos pēc iespējas vairāk grupas fanu un draugu.

Tūrē piedalās grupas pašreizējais sastāvs: Jānis Daugalis (basģitāra), Haralds Drekslers (ģitāra), Kaspars Boroduško (sitaminstrumenti), Valters Frīdenbergs (balss, akustiskā ģitāra), Dāvis Ābrams (taustiņinstrumenti) un viesmākslinieks Oskars Kurdeko (perkusijas). Savukārt viesmākslinieku statusā koncertā dzirdēsim dziedātājas Anniju Putniņu, Aiju Andrejevu, kā arī „Crazy Dolls”, „PER”, Sovvaļnīks, „Dabasu Durovys” u.c. mākslinieki.

Grupas nākamie jubilejas tūres koncerti notiks:
28.oktobrī – Valmieras Kultūras namā
29.oktobrī – Latgales vēstniecībā GORS
5.novembrī – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē
17.novembrī – Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”
18.-19.novembrī – uz „Tallink” prāmja „Isabelle”

Biļetes uz „Tumsas” koncertiem vēl var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra