FOTO: Daudz laimes Latvijai! 8

18. novembra vakarā, Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienā, liepājnieki un pilsētas viesi pulcējās Kārļa Zāles laukumā, kur piedalījās pasākumā, kam šogad tika dots nosaukums "Mēs esam!".

Vispirms kuplā skaitā sanākušie ļaudis atnesa izgatavotos gaismas lukturīšus, jo tos varēja novietot īpaši paredzētā vietā, tādējādi iesaistīties svētku noformējuma veidošanā un dāvāt savas gaišās domas viens otram un visai Latvijas valstij.

Pēc tam koncertprogrammā skanēja daudzas tautā iemīļotas Liepājas mūziķu (un ne tikai) dziesmas. Bija arī īpašs Liepājas ģitāristu lielansambļa priekšnesums.

Uzstājās arī Liepājas Emiļa Melngaiļa mūzikas vidusskolas jaunie talanti.

Koncertprogramma noslēdzās ar uguņošanu, kurai muzikālo pavadījumu veidoja komponists Jānis Strazds.

Liepājas Kultūras pārvalde saka vislielāko paldies visiem mūziķiem, aktieriem, māksliniekiem, kas piedalījās pasākuma veidošanā un iepriecināja liepājniekus. Paldies jauniešiem, kas pacietīgi un ar lepnumu pasākuma laikā turēja Latvijas valsts karogus, paldies Liepājas muzeja darbiniekiem, paldies visiem brīvprātīgajiem, kas palīdzēja. Paldies visiem iesaistītajiem dienestiem par sapratni un operativitāti, paldies tehniskajiem darbiniekiem, paldies pirotehniķiem par skaistajiem ziediem debesīs!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Agnese

Vienkārši jābrīnās par tik žultainiem komentāriem! Un jūs vēl brīnāties, ka apkārt valda nesavaldība un negatīvi procesi??? Jūs jau to paši veidojat! Mēs ar ģimeni gan ļoti priecājāmies par skaisto koncertu un paldies arī par brīnišķīgo salūtu. Iedzērām silto tējiņu, padejojām līdzi jaukajai mūzikai un auksti nemaz nebija! Daudz laimes visiem tiem, kas prot priecāties gan par ikdienu, gan jaukiem kopā pavadītiem mirkļiem - jo tieši tādu mēs visi gribam redzēt mūsu Latviju - draudzīgu, smaidīgu un vienotu!

pirms 7 gadiem, 2012.11.19 08:50

asins līst

Viens vienīgs ārprāts, kas te uz zemes darās. Cilvēki viens otru nogalina, tas vairāk nav izturams, bet tagad līst asins līst!!! Viens lepni dzīro, cits tajā pašā laikā badā mirst. Netaisnība valda šeit....

pirms 7 gadiem, 2012.11.18 21:59

liepājnieks arī

un taisnība, ka informācija par notiekoš tikai aptuvena, tas tā lai tauta neuzminētu, bet VILNIS, tas ir nīdētājs profesionšlais kretīns.Priecīgus visiem svētkus!!!

pirms 7 gadiem, 2012.11.18 21:16

Kas jau labi siltā vietā iekārtojies, tas jau var svinēt, stāvēdams garā mētelī un zelta zobus mutē spīdinādams!!!

pirms 7 gadiem, 2012.11.18 20:38

Patriote

Žēl tik, ka nevarēja painformēt par to, cikos tad īsti salūts paredzēts, jo daudzi nevēlējās ar bērniem salt, bet gan nākt tieši uz skaisto salūtu :( fuj fuj fuj organizatoriem par šo nolaidību, bet vienalga - daudz laimes Latvijas Latvieši!!!

pirms 7 gadiem, 2012.11.18 20:12

Vilnim

Tik nabagi arī neesam, lai katrs sēdētu katrs savā pažobelē

pirms 7 gadiem, 2012.11.18 19:58

Vilnis

Vai mēs Liepājā esam tik bagāti, lai šautu naudu gaisā??? Priekš kam salūts???

pirms 7 gadiem, 2012.11.18 19:38

Kultūra