FOTO: Cīravniekiem noslēgusies Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa

No 12. līdz 18. novembrim visās Latvijas bibliotēkās notika Ziemeļvalstu nedēļai veltīti pasākumi. Cīravas bibliotēkas darbinieki šajā nedēļā tikās ar Dzērves pamatskolas 5. klases skolēniem, ciemojas bērnudārzā „Pīlādzītis” pie grupiņas „Sprīdīši”, bet bibliotekāre Sandra Gūtmane kā gotiņa Mūmamma priecēja mazos lasītājus Kalvenes bibliotēkā.

Šogad bibliotēkām tika piedāvāta tēma „DAŽĀDĪBA ZIEMEĻOS”. Dzērves pamatskolas piektā klase kopā ar bibliotēkas vadītāju Anitu Tuleiko dalījās domās par Džefa Kinnija grāmatu sēriju „Grega dienasgrāmatas”, aizpildīja dažādus testus, lai noskaidrotu savu līdzību ar amerikāņu skolēnu- lielo neveiksminieku Gregu Helfiju, informē Cīravas bibliotēkas vadītāja Anita Tuleiko.
        
Bērnudārznieki grupiņā „Sprīdīši” uzzināja stāstu par balto leduslācēnu Illi, kas no savas dzīvesvietas tālajā Grenlandē devies ceļojumā, lai iepazītu pasauli un atrastu sev draugus. Lācīša meklējumos bērniem palīdzēja labā gotiņa Mūmamma kopā ar saviem jaunajiem palīgiem- brūno lācenīti Petru ( Kitija Švītiņa) un detektīvu Kurmīti ( Uģis Eglītis).

Pasākuma noslēgumā visi kopīgi nodejoja jautro deju „Gummy Bear” un cienājās ar Mūmammas sarūpētajiem saldumiem.

Pievieno komentāru

Kultūra