FOTO: Cīravā sadzied mazie cāļi 1

Cīravas kultūras namā notika bērnu dziedāšanas konkurss "Cīravas Cālis 2012". Konkursā piedalījās 22 dalībnieki no Kalvenes, Aizputes, Vērgales, Pāvilostas, Kazdangas, Vaiņodes un Cīravas.

Pasākumu atklāja LIELAIS CĀLIS, kurš pie mums ciemos ieradies no Liepājas leļļu teātra. Cālis palīdzēja mazajiem cāļiem dziedāt un iedrošināja būt atvērtākiem uz skatuves. Visiem dalībniekiem izvēlētās dziesmiņas bija ļoti jaukas un skanīgas, tās vērtēja kompetenta žūrija. Pēc skaistā koncerta, žūrijas prombūtnes laikā, mazie dalībnieki tika cienāti ar kliņģeri, pēc tam varēja izklaidēties Lielā cāļa rīkotajā diskotēkā.
 
Visgaidītākais brīdis bija žūrijas lēmuma paziņošana. Konkursa dalībnieki tika vērtēti nominācijās, katram dziedošajam cālītim žūrija piešķīra atbilstošu nomināciju. Apbalvojumus saņēma Smaidīgākais, Kustīgākais, Skanīgākais, Cālīgākais, Stilīgākais, Roķīgākais, katrs dalībniekam tika pa jaukam titulam, balvām un diplomam. Par Cīravas Cālis 2012 žūrija atzina piecgadīgo NORTIJU PUĻĶI no Vērgales pagasta, kura izpildīja dziesmiņu "Cauru dienu" (skolotāja Liene Breča).

Paldies visiem mazajiem dziedātājiem par drosmi un skaistajiem priekšnesumiem. Paldies skolotājām Janīnai Daizei, Elgai Jēkabsonei, Dainuvītei Barkus, Lienai Brečai, Aijai Gertsonei, Litai Hartmanei, Janai Jansonei un Lāsmai Jūrmalei par ieguldīto darbu, sagatavojot bērnus konkursam. Paldies arī mazo dziedātāju vecākiem par atbalstu mazajiem. Liels paldies arī žūrijai - Ivetai Laumanei, Jānim Gulbim, Artim Ābelem un Montai Petermanei.

Uz sadziedāšanos atkal nākošgad!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kintija

Nu vispār jau Nortija dziedāja dziesmu ar nosaukumu "Dziesmiņa par dziesmiņu" nevis "Cauru dienu".

pirms 8 gadiem, 2012.04.03 21:27

Kultūra