FOTO: Cīravā Mazo princešu konkurss 2

Cīravā noticis vēl nebijis pasākums - mazo princešu konkurss. Tajā piedalījās Dzērves pamatskolas meitenes no 1.-5. klasei, sacenšoties par titula "Mazā princese-2011" iegūšanu.

Meitenes bija gatavojušas ļoti nopietni, nedēļu apmeklējušas Mazo princešu skolu un veikušas dažādus mājas darbus. Pasākuma idejas autore un galvenā organizatore ir bērnu centra "Gaismiņas" vadītāja Silva Grospiņa.

Par konkursu norisi stāsta Silva Grospiņa: "Doma par Princešu skolu radās redzot, cik daudz grāmatu par princešu tēmu šogad jālasa projekta "Bērnu/Jauniešu žūrija" jaunāko klašu grupā. Sākumā uz Princešu skolu pieteicās 14 meitenes, bet līdz galam izturēja vienpadsmit- Agate Ruzaiķe, Jana Arāja, Madara Vītola, Inese Šīmane, Anna Eglīte, Santa Grospiņa, Ance Dobele, Madara Freimane, Līga Stone, Kitija Švītiņa un Annija Ivanovska.

Veselu nedēļu meitenes cītīgi mācījās staigāt ar taisnu muguru, skaisti sēdēt, taisīt kniksi un pozēt fotogrāfam. Princesēm bija jāapgūst arī saimnieciskas lietas, piemēram, kā pagatavot, noformēt un pasniegt interesantas maizītes. Katrai meitenei bija jāsagatavo savs priekšnesums. Dažas meitenes skaitīja dzejoļus, rādīja trikus, citas dziedāja, bet Annija spēlēja flautu. Vēl, protams, bija arī mājas darbs- princeses tērps, frizūra un citi aksesuāri, katrai pēc savas izvēles.

Piektdienas pēcpusdienā krāšņi noformētā bērnudārza "Pīlādzītis" zālē visas konkursa dalībnieces savas zināšanas rādīt žūrijai, saviem draugiem un vecākiem. Meitenēm viss izdevās lieliski! Žūrija vērtēja katru meiteni atsevišķi, bet skatītāji varēja balsot par savu simpātiju. Atkarībā no vērtējuma katra meitene tika nominēta ar goda lentu, diplomu, nelielu dāvaniņu, balonu un ziediem. Pasākuma noslēgumā visi tika cienāti ar gardu torti. Par Mazo princesi -2011 kļuva Madara Vītola, bet skatītāju simpātiju balvu saņēma Kitija Švītiņa."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

visemis

Varbūt vērts padomāt, kā jūtas no Princešu skolas "atskaitītās" meitenes?

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 09:33

Kultūra