FOTO: "Cimdiņš te, cimdiņš tur"

Vairāk nekā 120 cimdu dažādās krāsās un rakstos līdz Ziemassvētkiem var aplūkot analogās izstādēs "Cimdiņš te, cimdiņš tur" Kazdangas pilī un Kalvenes pagasta pārvaldes zālē.

Vienā pārī ir divi cimdi, tāpēc tos var "izšķirt" un vienlaikus parādīt divās dažādās vietās. Ar šādu ideju tapusi izstāde "Cimdiņš te, cimdiņš tur". Tā ir arī daļa no Aizputes novadā notiekošās labdarības akcijas "No sirds uz sirdi".

"Viss sākās ar šo cimdiņu," rāda Kazdangas Tūrisma informācijas centra vadītāja Māra Tīmane. Pirms gada kādā pasākumā tajā bijušas paslēptas loterijas biļetes, un Mārai un Kalvenes kultūras nama vadītājai Daigai Freimanei radusies ideja par cimdu izstādi. To gribējušas organizēt abas un nolēmušas: cimdi ir divi, tos var sadalīt. "Tas dod iespēju vienu izstādi vienlaikus sarīkot divās vietās," stāsta Māra.

Izstādes apmeklētāji, tāpat kā visu pārējo Aizputes novadā Adventes un Ziemassvētku laikā notiekošo pasākumu dalībnieki, tiek aicināti ziedot labdarības akcijai "No sirds uz sirdi". Saziedotie līdzekļi tiks bērniem, kuriem nepieciešama dažāda veida rehabilitācija. Daži ziedojot "graudā". "Šis ir laiks, kad gribas dāvināt un priecēt," atklāj Māra.

Plašāk 10. decembra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Kultūra