FOTO: Agnese Kaminska uzvar "Māvēju" konkursa finālā 1

Ar Agneses Kaminskas uzvaru piektdien, 3. jūnijā, Liepājas mūzikas klubā "Pablo" noslēdzās dziedoņu konkurss "Kā māku, tā maunu".

A. Kaminska par uzvarētāju kļuva ar Jāņa Vintera un Lienes Šomases dziesmu "Dzelzsgriezējs".

Skatītāju vērtējumā nepārspēts palika Nauris Vrubļevskis, kurš dziedāja "Scorpions" dziesmu "Wind of Change".

Liepājas Universitātes Studentu padomes simpātijas izpelnījās Linda Alksne ar grupas "ABBA" dziesmu "Mamma Mia". Savukārt mūziķu simpātiju balvu saņēma Guntars Kurps ar "DMX" dziesmu "The Rain".

Finālā vēl piedalījās Elīna Cinovska ar Ludmilas Sinkevičas dziesmu "Es aiziet nevaru", Einārs Skuja ar "Z-Scars" dziesmu "Tu tuvojies sev", Sintija Pīrāga ar Ivo Fomina dziesmu "Viņa raud", Laura Maisiņa un Liene Ķipēna ar Reja Čārlza dziesmu "Hit the Road Jack", Inga Dzērve ar Lady Gaga dziesmu "Telephone ft. Beyonce" un grupa "Virs apvāršņa" ar "Līvu" dziesmu "Vēju muzikants".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jakobs

Sorry, bet kas tā ir par lietu, ka jau otro gadu dziesmu autori tiek rauti kaut kādā mistiskā veidā no šoviņiem. Pagājušo gadu bija Evijas Slokas dziesma "Mūsu mīlestība", ko patiesībā izpilda Čikāgas Piecīši, bet šogad izrādās, ka leģendārā Līvu dziesma "Dzelzsgriezējs" ir Vintera un Šomases dziesma. Nu kamooon... Kur jūs, ļaudis dzīvojat?

pirms 10 gadiem, 2011.06.04 19:41

Kultūra