Fonteina festivālā domās par apmeklētāju labklājību 1

Arī šovasar jau septīto reizi no 10. līdz 12. augustam pašā pilsētas centrā notiks Fontaine Festival. Katru gadu festivālam ir kāds ellīgs sauklis, šoreiz tas ir - COOL IN HELL.

Festivāla idejas autors un galvenais rīkotajs mūziķis un uzņēmējs Louie Fontaine vienmēr cenšas apmeklētājiem sagādāt pēc iespējas vairāk augsta līmeņa priekšnesumu par izdevīgākajām biļešu cenām, fokusējies uz pieredzējušiem un sevi pierādījušiem mūziķiem. Šis gads nebūs izņēmums, lai trīs augusta dienas un naktis baudītu vairāk nekā 30 ārzemju un Latvijas grupu uzstāšanos.

Koncertu norišu vietu skaits paliks nemainīgs, mūziķi kāps uz "Gypsy Camp", kluba "Fontaine Palace", "Fire Bar", "Prison" un "Acropolis" skatuvēm.

Lielāks uzsvars tiks likts uz pasākuma teritorijas labiekārtojumu, lai publika bez rūpēm varētu izklaidēties un baudīt mūziķu priekšnesumus. Jau pērn zinošākais festivālu eksperts Latvijā – radio dīdžejs Toms Grēviņš atzina, ka Fontaine Festival ir labākās un tīrākās tualetes (labierīcības), kādas jebkad līdzīgos pasākumos būtu redzējis. Šogad vēl vairāk tiks domāts par apmeklētāju ērtībām - būs ierīkotas arī dušas (ar siltu ūdeni), telšu pilsētiņa/kempings un iekārtota vieta autotreileriem.

Pirmās 200 biļetes uz visām festivāla dienām varēs iegādāties tikai par 6 latiem vai 7 latiem ar iekļautu telts vietu (Biļešu serviss kasēs un www.bezrindas.lv).

Jānis Enkuzēns

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra