"Fontaine Palace" uzstāsies pankroka grupas "All Day Long" un "PND"

Piektdien, 23. janvārī, Liepājas rokklubā „Fontaine Palace” notiks pankroka koncerts, kurā uz skatuves kāps divas no pašreiz aktīvākajām žanra grupām Latvijā – „PND” un „All Day Long”.

„All Day Long” nesen nosvinēja savu piecpadsmit gadu jubileju un noteikti uzskatāma par vienu no vecākajām ska/punk grupām Latvijā, kā arī vienu no retajām grupām, kura joprojām uztur dzīvu tieši ska mūzikas novirzienu gan pie mums, gan Baltijas valstīs kopumā. Apvienība turpina regulāri koncertēt un 2014. gadā pabijuši gan festivālos Igaunijā, gan Lietuvā un Krievijā. Grupa turpina strādāt pie sava pirmā oficiālā albuma. Liepājas koncertā „All Day Long” pievienosies arī pāris viesmākslinieki.

„PND” var pamatoti dēvēt par vienu no vecākajām un atpazīstamākajām pankroka grupām Latvijā. Arī viņi šobrīd aktīvi nododas jauno dziesmu slīpēšanai un albuma ierakstam un nesen prezentējuši savu jaunāko singlu „Vēl pa vienai”. Koncertā būs dzirdamas gan grupas jaunākās dziesmas, gan jau par klasiku un savdabīgu Latvijas pagrīdes mūzikas folkloru kļuvušās „Meitene”, „Sprīdītis”, „Vagīna” un citas.

„Fontaine Palace” atrodas Dzirnavu ielā 4, ieeja pasākumā no plkst. 22:00, koncerta sākums – ap 23:00. Pirms un pēc grupu uzstāšanās par atbilstošu muzikālo gaisotni rūpēsies DJ Didzkins no radio „Naba”.

Pievieno komentāru

Kultūra