Festivālu "Līvas ciems" atklās ērmriteņu parāde

Festivālu „Līvas ciems”, kas Liepājā norisināsies no 20. – 22. maijam, šogad atklās ērmriteņu parāde kopā ar atraktīvo cirka studiju ”Beztemata”. Festivāla atklāšana paredzēta 20. maijā pulksten 16, kad kādam no amatniecības dižgariem ērmriteņu parādes noslēgumā tiks svinīgi nodots „Līvas ciema” karogs, lai to varētu pacelt mastā. Par to informē Liepājas Kultūras pārvalde.

Kopumā ērmriteņu parādē “Līvas ciema” festivāla atklāšanā piedalīsies ap 30 ērmriteņu, kas tiks izgatavoti biedrības „Radi vidi pats” rīkotajā ērmiteņu būvēšanas darbnīcā no 9. līdz 14. maijam. Dalībnieki no vecām velosipēdu detaļām meistaru pavadībā jau šobrīd gatavo jaunus braucamrīkus. Darbnīcās top braucamrīki ar trīs riteņiem un pat divstāvīgi pārvietošanās līdzekļi.

Festivāla organizētāji uzskata, ka ērmritenis ir interesants un videi draudzīgs pārvietošanās līdzeklis, kas noteikti pievērš sev nedalītu apkārtējo cilvēku uzmanību, tāpēc arī gluži loģisks šķitis lēmums „Līvas ciemu” atklāt ar ērmriteņu parādi – skaļi, krāsaini un neparasti.

Ikvienam interesentam būs iespēja festivāla laikā gan nofotografēties, gan pašiem pamēģināt uzsēsties uz šiem interesantajiem braucamrīkiem.

Pievieno komentāru

Kultūra